SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potworne gazy - problem z dietą ? Pomóżcie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 899

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 255 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2837
Troche wstydliwy i na pewno "śmierdzący" problem, ale cóż począć. Mam go serdecznie dość i licze na jakąś pomoc, wskazówki od Was.

Byłem u lekarza peirwszego kontaktu z "pierdzeniem" to powiem tylko tyle, że nie otrzymałem żadnej pomocy, a kobieta odesłała mnie do psychiatry bo wedlug niej zbyt dużą wagę przykładam do mojej diety. Absurd...powiedziałem co jem, czego nie jem, czego staram sie unikać - podsumowała to tak, że wszystko nalezy jeść, ale pewne produkty z umiarem. Nawet cukier warto włączyć do diety wedlug tej "ekspertki" Tyle w temacie profesjonalnej pomocy.

Mam 28 lat, 180cm wzorstu, ważę 71kg. Jestem na diecie obecnie 3400-3500k która z tego co zaobserwowałem nie powoduje przyrostu masy, ani miesniowej ani tluszczowej ani zadnej innej. Według wszelakiej masci kalkulatorów BMR wychodzi ze moje zapotrzebowanie to 2950k. Bzdura, prawda ? Jak wiec te obliczenia maja sie do rzeczywistosci skoro 3400k jest obecnie za mało aby przybierać na wadze. Ćwicze 4x w tygodniu na siłowni do tego praca ficzyna.

Co do mojego problemu z gazami. Ciezko mi powiedziec skad sie to bierze. Moge jedynie gdybać. Na pewno pieczywo nie wplywa pozytywnie na wydzielanie gazów, ale z drugiej strony po każdym posiłku, chlebowym czy nie, w przeciągu godziny maksymalnie dwóch zaczyna sie ostre "pierdzenie" że aż fasady drżą :D

Ponizej zamieszcze "uaktualnioną" wersje diety, która w weekend ukladałem, na mnije wiecej 3650k, tak zeby waga znów ruszyla do góry.

Na pewno mam za duzo białka w dobowym spozyciu. Czy moze to powodowac nadmierne wydzielanie gazów ? A jak nie to to co innego ? Jakies badania na nietolerancje czegoś moze ?

Jak zmniejszyć podaż białka jednoczesnie zachowując poziom okolo 3650k ? Przeciez nie dam węgli 8-9g/kg bo to szalenstwo a i tłuszczy tez za duzo nie mozna prawda ? Jakie sugestie, pomysły ?



Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta ocena

Następny temat

Pierś z kurczaka czy warto zamienić?

WHEY premium