SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebne kalorie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 655

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24
7:00
Platki owsiane 100g
3 jaja kurze całe

10:30
Serek wiejski 200g
Chleb zytni pelnoziarnisty 100g

14:30
Ryz 100g
Piers z kurczaka 100g
Oliwa z oliwek 15ml

17:00
Chleb żytni pełnoziarnisty 100g
Pierś z kurczaka 100g

Trening

20:00 Banan 200g , odzywka bialkowa 30g

22:00
Twarog chudy 100g
Oliwa z oliwek 10g

Powyżej dieta , z której wychodzi ok 2,5k kcal , bialko wychodzi mi z niej idealnie ( 2g / kg ). I w tym caly sęk ze potrzebuje wiecej kalori , a juz budzetowo ciezko mi cos zdrowego i kalorycznego dodac.
Stad pytanie do was. Co dorzucic taniego i kalorycznego? Moje zapotrzebowanie kaloryczne na przyrost masy jest w granicach 3,2k kcal. Moze jakas czekolade ? hamuburgera ? Dodam ze jestem Ekto( chyba super ekto :D )
Pozdrawiam ! ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51769 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349984
w cenie hamburgera czy czekolady masz 100g migdałów czy orzechów włoskich czy też kg płatków owsianych np.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2013-09-15 13:30:40

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24
no kg platkow owsianych to nie wcisne codziennie ;D Jestem biednym studencikiem i myslalem bardziej o jakichs czekoladach za 1,5 byleby tylko te kalorie wbic. Hamburger byl podany jako przyklad tego niezdrowego zarcia ;) na diete ledwo skrobie pieniazki i ciezko byloby mi 5 zl dziennie jeszcze durzucic ( moze wydaje sie to smieszne , ale no juz limit osiagam )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51769 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349984
wyrzuć więc drogie produkty - chleb pełnoziarnisty, serek, który w stosunku do ceny specjalnie wiele Ci nie daje, banany zastąp produktami o wyższej gęstości kalorycznej i co za tym idzie tańszymi w stosunku do dostarczanej ilości WW, włącz do diety podroby, poluj na promocje. Jednak tłumaczenie na biednego studenta, zwłaszcza w tym wieku nie przemawia do mnie, pewnie prawie każdy tu studiował i wie, że studia to czas gdzie ma się najwięcej wolnego czasu, więc dorabianie choćby dorywczo - by zdobyć te dodatkowe 5zł na dzień to nie problem.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 679 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5991
biszkopty ale wrocławskie bo z biedry maja 100kcal mniej. do owsianki wiórki kokosowe. kombinuj ;) ja wciskam biszkopty - 2.39 w PiP zaczynasz paczke przy serialu i nwet nie wiesz kiedy sie skonczyla a w brzuchu nic nie czujesz - 430kcal piechotą nie chodzi

Zmieniony przez - marecki1990 w dniu 2013-09-15 18:52:48

makro sie liczy!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kiedy najlepiej Tatar wołowy

Następny temat

proporcje b/ww

WHEY premium