SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porządki - moderatorzy/boldzi WAŻNE

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15001

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
pffff... z tym punktem piątym to przesadziliście... przecież to co napisałem jest jak najbardziej prawdziwe... wiem o tym bo siedze w tym dziale codziennie po wiele godzin... i trudno wielu rzeczy nie zauważyć...
qrde normalnie jeszcze bana dostane... jaaaaa... to jest jakieś chore...
opuszczam ten temat! i tak to kolejny bez sensu temat! tak samo jak sprawa "Głównego moderatora suplemetacji" i zmiany jego nazwy z dobrej i rozpoznawalnej w całym necie: SUPLEMENTACJA na taką powszechną, która występuje w większości forów...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
i to jest bardzo dobry pomysl !
dlatgeo wlasnie tez sie ulatniam

no offense Willy ale sam widzisz ze ostatnio nie jest najlepiej - no chyba ze masz klapki na oczach (sadzac po avatarze )

pozdrawiam i nie ma mnie tutaj juz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
ale wytłumaczcie mi tylko jedno jeszcze: dlaczego VITALMAX rulez??
ileż to razy toczyły się spory o reklamowanie czegokolwiek na forum? czy tak to rozumiecie?
a pamiętam jak wszyscy wskoczyli m.in na cybera bo miał adres w podpisie... czy to nie to samo??

Zmieniony przez - WILLHELM w dniu 2004-07-09 18:12:20

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sory za smialy wjazd w rozmowe, ale mozecie mi dac abona, jezeli jest taka mozliwosc;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Zostales zaproponowany o pogrubienie. Czekaj zierpliwie.

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20949
Pewnie ze jest https://sklep.sfd.pl zakup i juz

===>...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===
_____________________________

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Ooo.. właśnie.. bold dla om'a.. pisałem już w moderatorach.. a jeżeli chodzi o modów to proponuje v3gas'a do pomocy żabce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak dla oma bold
zdecydowanie tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm dzieki chlopaki ale ja chce tylko abona;) cobym mogl jakies bajeczki wypisywac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to se kup
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna+......

Następny temat

Ktora z tych odzywek?.......

WHEY premium