SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poprawa ciała

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3249

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1317 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36488
to moze daj pelna miske a nie tak cykasz, bo mocno podejrzewam w niej 3,5 grama salaty i kolejne ze 24 gramy papryki czerwonej. skoro od roku na tym forum jestes to regulamin powinnas miec w malym palcu i to co wpisujemy do bilansu

Zmieniony przez - malgorzatap w dniu 2013-12-22 12:54:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 418
konto mam założone, ale dopiero teraz zaczęłam tutaj coś robić jak już pisałam wyżej .
I napisałam ze dopiero zaczynam i proszę o wyrozumiałość.
Nie bardzo po tym co napisałaś mogę zrozumieć o co Ci chodzi z tą papryką i wogóle.
Następnym razem dam pod koniec dnia cały dziennik, ale to 1 raz więc chciałam wiedzieć czy prawidłowo robię. I nie czekam na tu na wredne komentarze tylko pomocne.
Z góry dziękuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 418
Waże składniki przy gotowaniu stąd wychodzą takie ilości jak 58g i tym podobne niepełne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1317 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36488
I nie czekam na tu na wredne komentarze tylko pomocne.

to teraz dam Ci ten pomocny - Martucca mam nadzieje,ze sie nie pogniewa bo ona ma prawa autorskie



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 418
Dziękuję :) Będę wrzucać dzienniki z całego dnia, a co do dziwnych, w sensie nie pełnych gram produktów to mam wagę i ważę każdy z nich :) Tak jak jest napisane w regulaminie albo z wagą albo z ilewazy.pl :)
Co do zdjęć to następnym razem jak będę robić do zobaczenia postępu to obiecuję poprawić, żeby lepiej wyglądały :)
Jeśli jeszcze coś nie tak zrobiłam to proszę o powiedzenie mi tego, ponieważ jak każdy mogę popełnić błąd :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 418
Jeszcze mam pytanie, którego nie znalazłam w najczęściej zadawanych.
Większość jest o odchudzaniu, a ja mam wręcz przeciwnie. Wyczytałam gdzieś, że żeby przybrać na wadzę powinno się pomnożyć swoje zapotrzebowanie kaloryczne x 1,2 to prawda ??
Jeśli moje wynosi 1749 kcal to powinnam jeszcze je pomnożyć razy 1,2 i po osiągnięciu odpowiedniej wagi wyliczyć na nowo całe zapotrzebowanie?
z góry dziękuję za odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 418
Wrzucam miskę
to mój pierwszy raz
Wiem, że jeszcze nie jest idealnie, ale będzie coraz lepiej z doborem produktów, żeby dopasować do zapotrzebowań. :)
Ostatnie w misce z fixem jest trochę mierzone trochę na oko.

Ćwiczenia dzisiaj jakie wykonałam to :
15 minut Spinning
15 minut szybki marsz na bieżni pod górkę
15 minut orbitrek

To 2 dzień siłowni.

Pozdrawiam :)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
warzyw nie licz, szczypiorku tym bardziej bo zielony :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1317 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36488
fix

Ćwiczenia dzisiaj jakie wykonałam to :
15 minut Spinning
15 minut szybki marsz na bieżni pod górkę
15 minut orbitrek

To 2 dzień siłowni.


chyba zdajesz sobie sprawe,ze to nie sa cwiczenia silowe


Zmieniony przez - malgorzatap w dniu 2013-12-23 00:07:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 418
Tak wiem hehe Cardio na początek, ponieważ musze się rozruszać wcześniej troszkę.

Czyli żadnych warzyw nie wliczac czy tylko zielonych ? Przeglądałam kilka dzienników zobaczyć jak to dokładniej robić i widziałam, że wplatają czasem warzywa.



Zmieniony przez - 90kasiaa w dniu 2013-12-23 08:51:20
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

poprawa sylwetki

Następny temat

Pierwsze kroki do nowej sylwetki

WHEY premium