SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomysł na konkurs !!!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4434

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34
Witam .

Na dniach mamy zamiar przeprowadzić konkurs na sfd , najprawdopodobniej własnie w tym dziale.
Nagrodami beda 3 wysokiej jakości nawigacje GPS o wartości około 3 tys zł .

Koncjepja jest na prosty konkurs tak aby mógł w nim wziąc udział kazdy zainteresowany z SFD.

Mam juz pewnien pomysł ale nie jestem do niego całkowicie przekonany wiec jezeli komuś z was wpadnie do głowy jakaś ciekawa propozycja konkursu i bedzie mial sie nią ochotę podzielić to bede bardzo wdzięczny

pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 531 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12137
No fajnie ze nastepny konkurs, i oby wiecej na sfd. Ale co do nagród to ja myśle ze lepiej wiecej zeby kazdy cos tam dostał niz tylko 3 nagrody A co do tematu to zapodaj swój i napewno kazdy sie wypowie na jego temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
j/w a co do nagród przeznaczyć więcej lub "potrącić" z tych GPSów, nawet jak sporo osób by dostało jakieś g**** warte ******ły to zapada w pamięć i robi dobre wrażenie, to taka moja sugestia. pozdr.

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
moznaby zrobic konkurs na np. filmiki z najlepiej spędzonymi (na sportowo) wakacjami...

albo konkurs na rekordy nurkowania na bezdechu

Zmieniony przez - __Kamil__ w dniu 2008-06-25 15:34:56

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 515 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19227
__Kamil__ nie każdy zajmuje się nurkowaniem..

proponuję coś, w czym każdy będzie mógł wziąć udział, bez dużego nakładu finansowego i super sprzętu - niech szanse będą równe

Memento Mori Ergo Carpe Diem
Wasze testy: http://www.sfd.pl/Wasze_testy_-_tylko_najlepszy_sprzęt-t423965.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1085 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21241
Witam!
MorfeniX zgadzam sie z toba...
Ale w czym wszyscy moga wziosc udzial zeby były równe szanse..??
Pozdrawiam!

Pozdro dla wszystkich.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
filmiki z najlepiej spędzonymi (na sportowo) wakacjami...

chyba tylko w tego typu konkursach, bo nawet dziewczyna bedzie mogla wygrac jesli sie postara o ciekawy filmik

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34
Nagrody są sponsorowane i nie mozna ich podmienić na nic innego .

Teraz musimy tylko ustalić jakis fajny konkurs.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
a kto je sponsoruje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3053 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12449
KoGuT Proponuje konkurs na: Najlepsze Logo SFD tutaj bysmy cos namalowali w byle czym oczywiscie jakis program komputerowy, tutaj mysle ze kazdy mogłby sie wykazac lub najładniejszą prezentacje o SFD

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
kto sponsoruje nagordy ? i kim jestes ?

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

film przekozak

Następny temat

Gryf prosty

WHEY premium