SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomysł kradziony, ale może dobry ;-)

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5383

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
te
ja tu jestem od analiz


Idac po Alternatywnej Drodze zawsze przejdziemy przez podstawy Odzywiania.
Kanarek.mafii.hardcor.suple.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Ufff- to tylko znów moja wybujała wyobraźnia -cieszę się

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wracając do meritum sprawy - Michał, czy mógłbyś wyjaśnić na czym polega ten projekt do którego odnosi się Twoja wypowiedź o sponsoringu, jak sobie to dokładnie wyobrażasz, jak miałby być realizowany, no i jak w formułę jaką zaproponowałem mógłby się wpisać sponsoring. Z tego co napisałeś rozumiem że coś nad czym pracujesz jest generalnie zbieżne z moją propozycją, ale jak wszyscy wiemy diabeł zawsze tkwi w szczegółach, może warto więc uchylić nieco rąbka tajemnicy?

Pozdrawiam,
Leniwy Tyka

*** FitNessCafeClassic ***
There's no easy way to build muscles. Excruciating effort, great fatigue, and sometimes even an injury or two, must be accepted as part of the price to be paid for the results that are desired.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Chodzi o to, by najpoważniejszych z tych, których bedziemy prowadzić wspomagać odżywkami i suplementami, które pozyskamy od sponsora.

Sponsor będzie miał "poligon" (ale nie badawczy, bo w użytku beda TYLKO PRODUKTY DOPUSZCZONE JUŻ DO SPRZEDAŻY), zaś trenujący dodatkowy (gratisowy) bodziec

Jak to widzisz?

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widzę to jako miły gest ze strony sponsora

A całkiem serio - w moim mniemaniu nagrody takie są miłym ale niekoniecznym dodatkiem - sama możliwość umieszczenia swojego treningu, otrzymania o nim opinii i porad, możliwość dzielenia się na bieżąco swoimi wynikami są już wystarczająco atrakcyjną propozycją. Nagrody mogą jedynie tą atrakcyjność podnieść, ale trzeba uważać aby nie stały się celem samym w sobie. Mając w pamięci ostatni konkurs dla aktywnych proponuję zdefiniować na pismie zasady przyznawania nagród, żeby potem nie dochodziło do kolejnych żenujących pretensji osób "pokrzywdzonych".

Pozdrawiam,
Leniwy Tyka

*** FitNessCafeClassic ***
There's no easy way to build muscles. Excruciating effort, great fatigue, and sometimes even an injury or two, must be accepted as part of the price to be paid for the results that are desired.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Nie nie nie.
Teraz to być może ja wyraziłem się nieściśle.

NIE MA MOWY O NAGRODACH.
Kandydatów do "testowania" suplementów albo raczej wplatania ich do swojej diety będzie wyznaczał SAM SPONSOR, gdyż....ma on wgląd w Forum.

Tak więc będzie to kwestia ustalana ODGÓRNIE I BEZ MOŻLIWOŚCI INGEROWANIA W NIĄ LUDZI Z SFD !!!

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hehe, szykuj sie od razu na posty w stylu - "A dlaczego X dostał a ja nie ?"
Zresztą, odżywki w odniesieniu do tej propozycji to sprawa drugorzędna, przynajmniej z mojego punktu widzenia.



Pozdrawiam,
Leniwy Tyka

*** FitNessCafeClassic ***
There's no easy way to build muscles. Excruciating effort, great fatigue, and sometimes even an injury or two, must be accepted as part of the price to be paid for the results that are desired.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
No tak,ale sam twierdzisz, że nie każdego stać na suplementy...

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cały problem w tym jak suplementy mogłyby trafiać do tych których naprawdę nie stać .... Poza tym sfd to nie jest opieka społeczna dla pakerów

Kwestia suplementów jak już pisałem jest dla mnie nieistotna - mnie interesuje jedynie dział przeznaczony do publikacji, oceny i modyfikacji treningu oraz wymiany informacji o tym jakie efekty trening przynosi.

Pozdrawiam,
Leniwy Tyka

*** FitNessCafeClassic ***
There's no easy way to build muscles. Excruciating effort, great fatigue, and sometimes even an injury or two, must be accepted as part of the price to be paid for the results that are desired.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Zapytałes-odpowiedziałem..

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kiedy mija koniec dnia?

Następny temat

DLACZEGO NIE MA NIC DLA 18latków

WHEY premium