SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pompki jedna ręka i dwie.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6968

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam nadzieję, że się nie przewróciłeś Deszczowy?
no więc właśnie musisz dość szeroko trzymać nogi. powiedzmy, że robisz na prawej ręce - prawa noga jest normalnie, równolegle do osi ciała, lewa natomiast sporo odsunięta i lekko musisz przechylić się w prawo. popróbuj, powinno się udać.
strzała

Pite(r)
"dla podkreślenia wagi moich słów siłacz palnie pięścią w stół"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 617
Pite(r) ... raz sie prawie na twarz przewrocilem ;) hehe no dobra nie prawie a sie przewrocilem ;))) a teraz czytam co napisales i za pare jutro sprobuje bo dzis mialem klate i mnie strasznie nawala ))

Dzieki za odpowiedz.

deszczowy

deszczowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kiedys kumpel pytal mnie czy probowalem pompowac na jednej rece. no i w domu sprobowalem, po tym jak wyladowalem na pysku juz nie probowalem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Obejrzyj G.I. Jane. Tam będą szczegółowe istrukcje co do pompek na 1 rece.

MooMoo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 617
BeeBoyz hehe to skonczyles tak samo jak ja ;) dobrze wiedziec ze nie tylko ja zamiatalem "pyskiem" o podloze :)
aha jeszcze jedna sprawa, jesli mowicie ze sadzicie po tyle pompek to mam rozumiec ze : plecy proste i znizacie sie az dotkniecie nosem podloza tylko bez schylania glowy - ja takie robie. Skoro tak to na jednej rece tez powinno sie dotykac podlogi nosem albo byc naprawde nisko.

deszczowy

deszczowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ciosacie pompki jak głupki
niedługo też takl będę robił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na jednej rece zrobie ok 15-20 pompek, i lewej i prawej, ale nie specjalicuje sie w tym. Jako ciekawostke proponuje sprobowac pompki na jednej rece i jednej nodze:)

pozdrawiam i powodzenia

Zawisza Czarny

"Staraj sie byc najlepszy, rob wiecej niz mozesz..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale można prawa ręka / lewa noga i vice versa czy koniecznie musi być prawa ręka / prawa noga? bo jeśli tak to ja odpadam

Pite(r)
"dla podkreślenia wagi moich słów siłacz palnie pięścią w stół"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 264 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1831
No cóż, muszę przyznać że moje "pompowanie" nie przedstawia sie w tak doborowym towarzystwie tak źle...
Otóż na 2 rece obecnie lekko stukam sobie 60 (2xdzień) choć czuję że mogę sporo więcej
I co 3 dni dodaję po 1
a co 14 dni dodaję jeszcze po 5
robie codziennie więc nie mam problemów...
A co do 1 ręki to próbowałem kilka miesięcy temu i udało mi się... wywalić,ale teraz mam zamiar pobróbować...

Flajek - The God Of The Net
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1263 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44823
sprobojcie porobic sobie pompki ze splecionymi z dlonmi splecionymi so troche cizsze
pozdrawiam

radek

.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Budyń

Następny temat

Jak nabrać masę

WHEY premium