SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dwie sprawy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2108

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1564 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11141
Witam panie i panowie w ten ciepły czwartkowy ranek

1. Czasami (przed chwilką też) czuje taki skórcz w klatce piersiowej po od strony serca, zawsze to lekceważe ale tym razem wole Was zapytać. Mamie nie powiem bo zaraz zacznie mnie podejżewać o SAA i tak już mnie o to wypytywała pare razy.

2. Ostatnio na treningu jestem troche ospały, i kurde nie wiem co zrobić żeby być bardziej pobudzonym. Zreszta ja mam wogóle niskie ciśnienie krwi. I nie wiem co bym mógł takiego taniego zastosować przed treningiem żeby podziałało. Kawy nie lubie wiec odpada?


Najbardziej licze na odpowiedzi Charona wydaje mi sie ze jest najlepszy

Proponuję na start zarobek w wysokości ok 2000zł. 100% ONLINE, min. 18lat.
-Bez Polecania
-Bez Inwestycji
-Bez Sprzedaży
kontakt: [email protected]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75952 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754408
Bierz czysta kofeine, lepiej na tym wyjdziesz. 1 tabletka ok 1h przed treningiem lub innymi zajeciami tego wymagajacymi. Wczesniej upewnij sie jak Twoj organizm reaguje na duze dawki kofeiny.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
może guarane przzed treningiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1564 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11141
tez nad tym myślałem ale taka tania to ona nie jest
Zreszta jak sie to przyrządza? Można sobie to dać np do cherbaty?

Proponuję na start zarobek w wysokości ok 2000zł. 100% ONLINE, min. 18lat.
-Bez Polecania
-Bez Inwestycji
-Bez Sprzedaży
kontakt: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 32 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254
Kup sobie ENERGON-X firmy Activita, skład - (guarana, tauryna, Zeń-szeń, witamina, magnez) cena 25zł za 90kaps.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
albo machnij ste przed treningiem :D






















joke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75952 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754408
Z sercem idz lepiej do lekarza bo moze byc roznie. Mozesz tez kupic magnez + potas i zobacz czy przejdzie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1564 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11141
adenergy i jak to się żre?

Proponuję na start zarobek w wysokości ok 2000zł. 100% ONLINE, min. 18lat.
-Bez Polecania
-Bez Inwestycji
-Bez Sprzedaży
kontakt: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
1. Czasami (przed chwilką też) czuje taki skórcz w klatce piersiowej po od strony serca, zawsze to lekceważe ale tym razem wole Was zapytać. Mamie nie powiem bo zaraz zacznie mnie podejżewać o SAA i tak już mnie o to wypytywała pare razy.

2. Ostatnio na treningu jestem troche ospały, i kurde nie wiem co zrobić żeby być bardziej pobudzonym. Zreszta ja mam wogóle niskie ciśnienie krwi. I nie wiem co bym mógł takiego taniego zastosować przed treningiem żeby podziałało. Kawy nie lubie wiec odpada?










1. IDZ Z TYM DO LEKARZA WĄTPIE ABY BYŁO TO WINĄ TRENOWANIA KLATKI

2. SPRÓBUJ CUKRY PROSTE

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75952 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754408
Przed treningiem wez kofeine, na pewno pomoze, ok 20-30zl.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1564 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11141
Właśnie obadałem to energon

Sposób dawkowania sugerowany przez producenta oraz SKLEP SFD:
1 kaps. przed śniadaniem i 2 kaps. przed treningiem. Nie stosować preparatu przed snem ze względu na silne działanie pobudzające. 90 kap. 22,60zł a do tego moje 15% zniżki

Ale to i tak za duzo bym musiał tego jeść bo na miecha bym tylko miał. No chyba że spróbowałbym np 2 kapsy przed treningiem i nic wiecej.

Domer i co ja powiem lekarzowi? Że mam czasami skórcze? Z tym że one są naprawde sporadyczne. A może to tylko mięsień(nie sercowy) mi się kurczy? A co do tego magnezu i potasu to jak miałbym to jeść? I jak by mi to wyszło cenowo? A tą koffe gdzie kupie? I ile tego bym miał brać i jak? i ta cena jest za ile g? Tak żeby mi to starczyło na długo bo z finansami u mnie krucho. Czasami na noge brakuje zeby zjeść, dlatego chce mieć tanio. A co do tej koffeiny to czy ona nie uzależnia?

Proponuję na start zarobek w wysokości ok 2000zł. 100% ONLINE, min. 18lat.
-Bez Polecania
-Bez Inwestycji
-Bez Sprzedaży
kontakt: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Ad 1 Jeżeli jest to kłucie i masz wtedy problemy z oddychaniem, to prawdopodobnie nie jest to nic poważnego, wiele osób to ma i mija z wiekiem. Poszukaj na forum, było o tym. Jednak warto wybrać się do lekarza. Profilaktycznie potas i magnez, najlepiej dostarczony z pożywienia.

Ad 2 Kofeina, np. Kaizena.

Beatus, qui prodest, quibus potest

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy owoc koniecnzy w diecie redukcyjnej ?

Następny temat

pytanie w sprawie nerek

WHEY premium