SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomozcie!! Prosze!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 692

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 811
Wlasnie w tym roku koncze 14 lat, juz rocznikowo mam 15, wstawilem ten temat poniewaz moj kolega gra w gorniku ma 17lat trener im powiedzial zeby sobie kupili gainery albo kreatyne i brac po treningu przed rano na czczo. Chcialbym sie dowiedziec czy moge i najwazniejsze czy jest sens na branie supli, poniewaz nie ukrywam jestem troche nie gruby mam 162 wzrostu i 58kg wagi chcialbym ten tluszczyk zamienic na miesnie. Chodze do klasy sportowej profil pilka nozna mam treningi 2 lub 3 razy dziennie codziennie plus sobota mecze albo silownia, bieganie. Jeszcze ze teraz jade na oboz do Koninek i od tego chcialbym zaczac moja przygode z kreatyna lub czyms innym co moglo by tluszcz zamienic w miesnie. jezeli nie kreatyna to co moglbym brac, zeby miec miesnie. Prosze o pomoc!! skierowano mnie tu:) po napisaniu tematu w odzywkach...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 205 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4838
odpusc sobie narazie suplementy, wroc za dwa lata, a teraz przykladaj sie do treningow, ewentualnie mozesz pilnowac sie z posilkami, ale nie widze sensu jeszcze w Twoim wieku. Urosniesz to schudniesz grajac regularnie w klubie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebuje rozpisanego treningu na zrzucenie brzuszka

Następny temat

jaką wodę pić do treningu?

Fruzelina