SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocyyyyy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4198

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 155 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2410
MAm taka sprawe bralem propa ze shree i mete ze shree i weszlem na cykl i przez pierwsze 4 dni zrobilem 3 cm w lapie a potem nagle zaczelem sie dziwnie pocic i te 3 cm mi zeszlo i nie moglem wgl napompowac bicepsa przez reszte cyklu...;/ 8 tyg trwal . CO to moze byc bo to juz denerwujace zawsze jak przytyje i juz fajnie wygladam to nagle zaczynam sie pocic i wszystko ze mnie schodzi i jak sie poce to w krzyzu mnie lamie... strasznie plecy mnie bola wtedy i wgl barki mi wypadaja do przodu jak sie prostuje i naginam barki do tylu to az mi strzelaja ,.... Nie wiem co sie ze mna dzieje ale to nie jest nic normalnego.... MOze ktos wie co to jest? A mam diete dobra diete. Aaaa i gdy zjem cieply posilek to strasznie mnie wygrzewa goraco mi w uszy i wgl cale cialo a czasami mam tak ze jest cieplo a ja jestem caly spocony i jest mi strasznie zimno..... KIedys na silowni koles dal mi jakas tabletke pow ze to przedtreningowka z apteki i pow zebym wzia tylko pol no i wzielem i wlasnie po tej tabletce mialem podobnie ze bylo mi strasznie goraco w uszy i mnie wygrzewalo a po treningu jak wrocilem juz do domu to mialem straszne skurcze ale tylko rak przedramie i biceps.... I jak tak mnie wygrzewa to moje rece sie kurcza nawet o 1 cm w obwodzie...



Zmieniony przez - PlayBoy_18 w dniu 2016-01-11 22:24:39

Zmieniony przez - PlayBoy_18 w dniu 2016-01-11 22:26:56
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9055 Napisanych postów 82739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699790
gino nudzi Ci się ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 155 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2410
Nie nudzi mi sie i nie jestem gino.... Mowie to co sie ze mna dzieje :) i oczekuje pomocy a nie obrazy...;/ Chce po prostu pomocy bo to robi sie nie do zniesienia... I pow mi czy to jest normalne zaczelem brac prohormon trenadrol x poszlem do pracy i schudlem 12 kg w ciagu 2 tyg.... Robie sie troche agresywny jak takie rzeczy sie ze mna dzieja i mowie czemu schudlem te 12 kg to znajomi mowia mi tak " Dlatego ze zaczeles pracowac fizycznie"



Zmieniony przez - PlayBoy_18 w dniu 2016-01-11 22:42:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94918 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
jak każdy ankieta działu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 220 Napisanych postów 607 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 41868
Flex to chyba dobrze podsumowal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94918 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
Ale szanse dostal

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 220 Napisanych postów 607 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 41868
hhehehee:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
ginomen is back
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94918 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
Wiadomo ze jest z nowym rokiem znów z nami

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 155 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2410
I nie mam gino a jak mi nie chcecie pomoc to wachajcie zestaw )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 155 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2410
A jak mam wypelnic ankiete to podajcie mi wzor bo nie wiem jaka to ankieta :) Moja waga to 75 kg staz na silowni 8 lat z przerwami obwodow nie znam biceps jedynie to 39-40 cm rekord na klate nie wiem na silowni mam tylko 100 kg wyciskam to 23 razy na przysiad wycisnelem najwiecej 140 kg na profeesjonalnej silowni na martwy 200 kg 2 razy jakies 2 lata temu mialem przerwe roczna od silowni teraz cwicze od 2 lat a nie ma wgl progresu jak wygladalem tak wygladam a mam diete i wgl...;/// Biore propa i mete i mnie to nie rusza prawie wgl przez 8 tyg przytylem moze z 6 kg a kiedys jak wchodzilem na cykl to potrafilem nabrac 10 kg w ciagu 2 tyg ....


Zmieniony przez - PlayBoy_18 w dniu 2016-01-12 09:36:44
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Npp + Test

Następny temat

Ostaryna 5 dzień , badania

WHEY premium