SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w zakupie BCAA i glutaminy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3289

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 574
Najważniejsze byku by proporcja BCAA była 4:1:1 zwaracaj na to uwage i patrz na cene.By ekonomicznie by wyszlo.A nie wszystkie BCAA maja 4:1:1

;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402394
Mlekołak
No racja. Tylko jak kupujesz samochód to dokładnie znasz co siedzi w środku, a tutaj to kot w worku


wirzysz w to na prawde ??
nawet kupujac auto z salonu mozna trafic na jakis felerny model wiec to nie jest takie oczywiste , no ale mniejsza z tym...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jesteś bardziej podejrzliwy i sceptycznie nastawiony niż ja A to mnie znajomi mówią, że szukam dziury w całym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
w suchej masie.. coś się obiło o uszka ,że granica błędu to właśnie te 5/6% więc by się zamykała sprawa...

kupując samochód wiesz co w nim jest... no to hmm ja nie byłbym tego taki pewien

nie odnosiłem się nigdzie do Olimpu ... więc niepotrzebnie tak mi odpisujesz

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No na opakowaniu ponad 2 kg to już spory ubytek, ale nie o tym temat

Jem teraz batonika zrobionego z nutelli, masła orzechowego, czekolady i wafli, więc mam dobry humor na dyskusje

Zmieniony przez - Mlekołak w dniu 2012-11-10 18:09:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
mieści się w granicach naszego prawa...

temat ok, dyskusja też.. ale zaczynamy już schodzić za bardzo na to czy smak warty dopłącenia czy nie.. JAKI SENS??

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402394
to nie ubytek ale norma, nie wiem dokladnie jak to jest ale jak maniak wspomniel wynik podawany jest w suchej masie , to co podane w skladzie jakos inaczej chyba wychodzi wlasnie o te pare %

a co do poprzedniego Twojego posta to powiedzial bym raczej ze przezorny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402394
bartek.st1606
Najważniejsze byku by proporcja BCAA była 4:1:1 zwaracaj na to uwage i patrz na cene.By ekonomicznie by wyszlo.A nie wszystkie BCAA maja 4:1:1


skad to przekonie??
wlasciwe proporcje bcaa to 2:1:1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja też zawsze mówię, że każdy każdego chce wydymać i trzeba się pilnować. Później ja wychodzę na swoje a inni płacą za łatwowierność.

Nie wiem czy sucha czy nie, ale na opakowaniu jest 80%, a nie 74%.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
wali mi ile % .. i nie chodzi o to ,że lubię kupować cukier a o bezsens gadania i pisania o tym... akurat te kilka gram jest dla mnie lżejszym grzechem niż te jakie można było wyczytać w tematach marka.c >> piszesz ,że nie wiesz czy sucha.. to doczytaj skoro już się czepiasz i BĄDŹ PEWIEN tego co piszesz

o proporcjach można też podyskutować.. osobiście jednak wolę 2/1/1 z ew. dosypką leucyny .. ale to już taka zabawa


e///

o ile kojarzę to właśnie olimp wyszedł dobrze.. przy okazji badania ABNEXEN .. gdzieś miałem ten ich pliczek :D

Zmieniony przez - maniak7000 w dniu 2012-11-10 18:16:48

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Izolat białka pszenicznego

Następny temat

pare pytań

WHEY premium