SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w zakupie kreatyny

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1801

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 874
WItam jaka kreatynke byście polecili? Cel masa mięśniowa więc jakis monowodzian,brałem kilka już mono i znow planuje na tym cykl i chciałbym usłyszeć wasze opinie co bedzie najlepsze na rynku teraz?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 403
Jak najlepsze to Multipower lub Universal .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
na masę dobra jest dieta i trening ...

pytasz o dobry mix treningow czy prosty kreatyn ??

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 874
Ostatnio mialem stack kreatynowy Green Magnique to sredni byl teraz wolalbym monohydrant tylko nie wiem czy czysty czy z dodatkami;)a co do diety i treningu to jest git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
monohydrant .. to nie tu, monohydrat to już co innego ;) .. osobiście uważam ,że każdej firmy /nie krzak/ będzie dobry.. zawsze możesz spróbować prostego mixu Beta Bolic z Hi Tec p. wydaje się ok ..

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 403
Co do mono napisałem natomiast jeśli chodzi o stacki to polecam Storm Universal , Nitrobolon II czy Shotguna. W sumie co do mono to kolega napisal prawde kazde mono jest dobre ja zaczynam teraz cykl na mono vitalmaxa i jest git :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 403
Co do mono napisałem natomiast jeśli chodzi o stacki to polecam Storm Universal , Nitrobolon II czy Shotguna. W sumie co do mono to kolega napisal prawde kazde mono jest dobre ja zaczynam teraz cykl na mono vitalmaxa i jest git :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 920 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29153
mono to właściwie mono bez różnicy jakie a będzie działać spróbuj jabłczana teraz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 874
Mialem jablczan trec cm3 to tylko sila ruszyla lecz masa ciezko;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 920 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29153
jeśli działa mono jak należy ja bym kupił od Vitalmaxa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
wszystko zależy od podstaw - treningu i diety - sprawdź je

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hemo rage

Następny temat

Kolejny cykl, zapytanie.

WHEY premium