SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w ulozeniu diety

temat działu:

Dietetyka sportowa

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 483

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34
Witamzacznijmy od tego ze mam 23 lata trenuje 8 lat na silowni kiedys pod wyniki na lawce teraz tylko pod sztuki walki . Wyniki nie sa zadowalajace nie operuje mega ciezarami . Jak mlodziak mialem wizje wielkoluda niewazne ze byl tluszczwaz e ze byla lapa i wynik . W wieku 18 lat dobilem do 100 kilo potem walka z nadwaga nieudana proba redukcji i ciecia wagi ze 118 do 90 jojo do 100 potem 100 zjechalem do 82 mam 90 91 kilo teraz trzymam diete kalorycznosc o 500 mniej a waga ani rusz . Chce zrobic dobra sylwetke . Z ograniczeniami nie ma problemu , potrafilem pol roku nie jesc syfu biegac po 10 km i jeszcze ciagnac drugi trening . Jestem do dyspozycji waszej i prosze o pomoc .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34
Dieta 1900 kcal . Przy dwoch treningach kalorycznosc zwiekszalem. Trening areobowy z rana na pusto, tentno nie przekraczajace75%hr max, potem interwaly 120 na 180 . Brzuchy robie lecz a6w odpada poniewaz plecy mi siadaja .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta za 100zł miesięcznie, możliwe??

Następny temat

Odżywianie początki z siłownią

WHEY premium