SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w solidnym odbloku po 38 tyg cyklu ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3149

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 353
Ooo kur... Co za pomysł z tym cyklem ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 1225 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 44917
cóż za fantazyjny cykl,niemniej fantazyjny tez schemat podawania hcg , az boje sie zapytac a plany na przyszłosc , do tego wyniki/wymiary z przed kuracji
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Matko przenajswietsza 19 wiosen na karku, a już tren nandro. Ciekawe jak będziesz nadal chodził na salę jakie środki będą pływać w Tobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z 80 na 130 na klate NA MASIE!!! to w 38 tygodni na samym tesciu bys zrobil, o ile nie zaryzykowac stwierdzenia ze na sucho :)





Zmieniony przez - CooCaine w dniu 2017-01-10 16:10:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 813 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 66456
Panowowie , chcial to wbil, jego dupa jego sprawa nie ma co dobijac chlopaka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 37 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1018
Jak dlamnie sylwetkę zrobiłem jaka chciałem , w takim razie jaki schemat hcg polecasz? 120 kg 4 razy dla mnie jest to dobry wynik zwłaszcza ze od kad zaczolem ten cykl dopero zaczolem ćwiczyć siłowo wiec watpie ze na sucho przez tak krotki czas na samym teściu zrobił taka sylwetkę i złapał tyle siły

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 1225 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 44917
2x 2500 iu co 4 tyg,bądz stale 2x 250 iu week ,ewentualnie 500-700 iu 1xweek,mnie osobiscie na 500iu 2x week bolały jaja,a wbicie wiecej niz 1000 iu jednorazowo wywalało ostro i zaraz syfy wychodzą bez ia,tak ze trzeba dobrac dawke ia ,pod dawke testa i hcg indywidualnie,jak czułes te 500 iu ed ?chodzi mi o jaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 37 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1018
mam pregnyl i szczerze mówiąc to nie czułem żadnej różnicy z jajami po podaniu hcg, aby tyle że są w normalnym stanie nie są za małe , to żle czy dobrze ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 1225 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 44917
moga sie robic tez miekkie chodzi o to ze bicie co kilka tyg takich małych dawek to słabe rozwiazanie,po kilku tygodniach potrzebne jest kopniecia,mniejsze dawki podajemy stale,nie w mini cyklach,a cykl i tak za wiele srodków,co wbijesz potem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 37 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1018
myślałem już aby na deca+meta+ enan bądź omnadren + meta takich cykli już robił nie będę człowiek musi się uczyć na błędach . czyli np jak będe bił 2x2500 iu co 4 tyg to będzie dobrze ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl

Następny temat

ECA przy hiperprolaktynemi

WHEY premium