SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w odbloku

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2210

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94549 Napisanych postów 364497 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669280
exe , ari ostarecznie tamox

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1539
spoko czyli nie zawracam wam więcej głowy w poniedziałek lecę badania zrobić i zaraz wam wrzucę wyniki w ten sam dzień jak odbiorę i tamox mam paczkę pod ręka w razie będzie potrzebna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tamo tak czy siak dobrze dodać do pct,ale po wynikach będzie wiadomo kiedy je dac,czy z clomem,czy nawet już przed hcg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1539
Witam dzis odebrałem wyniki i troszke sie przeraziłem wszystko ponad norme a wiec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1539
ESTRADIOL 92,69 a norma 11,00 44,00 PROGESTERON 0,34 norma 0,10-0,20 PROLAKTYNA 27,37 a norma 3,46-19,40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1539
proszę was o szybka pomoc czy musze coś dokupić czy odblokowywać sie tym co mam pod ręka pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
e2 do zbicia i prl, progesteron bardzo małe te widełki drugi raz w życiu się spotkałem z takimi małymi widełkami, z cyklu nie schodź do póki tego nie unormujesz, na e2 exe, na prl ogarnij ze 3 tab cabaseru i będzie si, progesteron też ponad normę, ale te widełki w systemie zero jedynkowym to jak na moje lipa, nie masz w tym Lesznie jakiegoś innego laboratorium, z innym zapleczem do analiz??

EDYTUJ POSTY


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2015-07-28 18:23:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1539
obecnie mieszkam w Śremie badania robiłem w szpitalu ale wszystko wysyłają na poznań do badania cabaseru raczej nie mam skąd ogarnąć i jest problem.Wiec zamawiać kolejne szoty enana i jechać dalej co 5 dni ???? jest jakiś inny sposób na zbicie tego wszystkiego i wejście na odblok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jaki ma być inny sposób? Albo zbijasz albo nie, ale bez zbicia to ja Ci nie obiecuje że wszystko będzie si, może wystarczyło by zbić e2 to i prl by spadło, ale na 100% tego ci nie powiem, bo się tego nie da określić. Masz jakieś badania sprzed cyklu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1539
Własnie kiepsko bo nie robiłem źle zacząłem ale mogę coś na priv sie spytać ciebie ???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3x Boldenon 250, 8x testosteron prop 100 ,2x tren 200, 2x meta

Następny temat

Problem z libido (samopoczucie ) itd brak pomocy od lekarzy (undestor)

WHEY premium