SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w doborze suplementów

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 541

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez OXYTONE z działu Po siłowni, o siłowni.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20
Witam
Wzrost 172
Waga 86
Moim celem jest zrzucenie brzuszka bo nie ukrywam że sie troszeczkę zapuściłem oraz poprawienie wytrzymałości. Szukam porady na dobór suplementów. Trenuje 3 do 4 razy w tyg w zależności na ile pozwala mi praca, ale 3 treningi to jest najmniej (mówię tu o treningu na siłowni) po za tym co drugi dzień biegam około 30min ciągłego biegu( waga nie przeszkadza mi w bieganiu nie bola mnie stawy ani kolana) jak na razie, w planach jest zwiększenie czasu ale wszystko na spokojnie po za tym codziennie robie brzuch. Zastanawiam sie także nad połączenie treningu typowo na sile z tego względu ze obecnie mam co rozbudowywać z bieganiem co drugi dzień. Czy taki trening będzie przynosił skutki czy jeśli chce zrzucić brzuch pozostaje mi trening tylko rzeźbiący, nie chce robić masówki tylko wzmocnić kondycje, wytrzymałość, siłę oraz zamienić obecną masę na masę mięśniową ?
Czy te suplementy spełnią moje oczekiwania i czy jest to dobrze połączenie?
1. HMB OLIMPA 450kap.
2. THERMO SPEED EXTREME 120kap.
3. BCAA XTRA ACTIVLAB
Proszę o pomoc kwota około 200zł. na suplementy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1024 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7990
wydaje mi sie ze suplementy sa ok ;) co do codziennego robienia brzucha bym sobie darowal bo najpierw musisz tluszcz spalic i dac tez miesniom przerwe na regeneracje. Radzilbym ci tez biegac codziennie o ile masz czas checi bo cardio to podstawa no i dieta malo weglowodanow ;)

Pomogłem? Daj SOG'A! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Katastrofa!


Po pierwsze to https://www.sfd.pl/Jak_łatwo_kontrolować_dietę_i_dobierać_odżywki_-t939268.html

Jak dograsz pierwsze to kup jakić spalacz
wtedy będzie to miało sens i będą efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
HMB odpusc sobie bo nie warto
Brzuszkow nie rob codziennie bo miesnie nie maja czasu na regeneracje a robiac tysiace brzuszkow dziennie i tak brzucha nie zgubisz. A tak to tak jak Bull napisal
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co dobrać do białka.

Następny temat

suplementacja-mięśnie grzbietu, naderwane.

WHEY premium