SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy wyborze supli na mega cykl :)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3327

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 308 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11772
Tak wiec zaczynamy :) kasa jest :) motywacja jest :) dieta tez :) teraz tylko zostaly suple :) cos o mnie : 19 lat 78 kilo wagi, cel w miare bez tluszczowa masa :) staz no powiedzmy 2 lata ale z przerwami ostatnio 4 miechy w wakacje :) tak wiec moze ja cos zaproponuje a wy dokonacie korekt ;) :
2x xpand (stary bo duzo roznych opini slyszalem o tej nowej formule)
shock terapy ( pompa przed treningiem musi byc :) )
monohydrat jakis ( tutaj szeroka gama cos wybiore ewentualnie jesli lepsze efekty by były to moze krealkalyn)
gainer do uzupelnienia diety (mysle nad bulkiem jakims bo nie chce sie obtluscic)
aminokwasy calodniowe
bialko (prolongatum) tez do uzupelnienia
witaminki i omega i zma apteczne to chyba tyle no i carbo :) powiedzcie czy tak moze byc czy moze cos zupelnie innego czy cos zastapic to tylko moja propozycja jesli uwazacie ze cos powinienem wyzucic cos czyms zastapic to piszcze smialo :) sogi czekaja ;)

braci sie nie traci te slowa mowia wszystko

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
1. dlaczego stary XP? Skąd w ogóle ten pomysł?

2. skoro masz XP to po co Ci jeszcZe Shock Therapy? Jak dla mnie strata pieniędzy, które można wydać lepiej.

3. monohydrat? w jakim celu???

4. Białko uzupełniane ma być w jakich porach dnia? JEśli nie tylko na nockę to sugerowałbym jakąś mieszankę koncentrat/izolat/kazeina, a nie typowo nocne białko.

5. aminokwasy całodzienne jak dla mnie bez sensu. Jeśli chcesz aminki do poleciłbym estryfikowaną formę BCAA, np. Growth Factor z Nutrabolics, albo XTend ze Scivation.

6. decyzja gainer czy bulk zależy od tego kiedy chcesz to brać. JEśli po treningu jako dodatkowe kalorie to gainer, jeśli łąpiesz łatwo fat to o zawartości powyżej 30g białka na 100g prochu, np. Ultra Mass z Kaizena.

Zmieniony przez - Don Pawson w dniu 2006-12-31 12:10:57

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1410 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14551
Jka bialko to tylko whey pro firmy optimum (cena dosc wysoka ale warto za bialko tyle zaplacic chyba ze lubisz placici za mega kupe ) jak gainerka to activity z nowej wersji najlepszy jest smak owocow lesnych plywaja tam cale kawalki owocow a jak chcesz dobre witaminki to specjal two.

Zycie to nie bajka....
Ani nie film akcji!
Ani nie ring!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Whey Pro? Ja wiem tylko o b. dobrym białku z Optimum 100% Whey.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3712 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59650
kup sobie
xp ulpeszona formule
no- zlode bsn
horse power
rano xp mprzed tregiem no-xlode po trenigu hp

Wszędzie dobrze, ale najlepiej tam gdzie się czujesz dobrze )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 308 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11772
a wiec nowy x pand bedzie lepszy ? olac schocka ?

braci sie nie traci te slowa mowia wszystko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Ja bym po treningu zamiast HP zaproponował Cell Mass z BSN ładnie sie skomponuje z NO-Xplode.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 308 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11772
inaczej majac okolo 1000 zl na cykl co byscie proponowali ? pro longatum juz mam i biore je tylko na noc :) diete mam dobra nie potrzebuje wiecej, chce cykl na xpandach :)

braci sie nie traci te slowa mowia wszystko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Jak chcesz cykl na Xpandach to kupuj dwa opakowania, do tego estryfikowane BCAA (prócz tych produktów, które proponowałem wcześniej jest jeszcze Purple Wraath z Controlled Labs).

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 308 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11772
no-xplode ? 2 xpand i to bcaa?

braci sie nie traci te slowa mowia wszystko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Na samych Xpandach i BCAA byłoby dobrze nawet.
Jak długo ma trwać cykl?

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomózcie w tescie! :))))))))

Następny temat

zma...

WHEY premium