SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy wyborze supli na cykl.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2408

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 567 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10581
Witam. Ćwiczę dwa lata mam z 90kg i 40 cm w ramieniu (tak dla jakiejkolwiek informacji o tym jak wyglądam). Chciałbym od lutego zacząć cykl na kreatynie. Co do wyboru krety to chyba wezmę vitalmaxa bo mono chyba nie ma różnicy jakie.
Chciałbym na tym cyklu zbudować mięśnie najlepiej jak się da. Oczywiście bez żadnych sterydów czy czegoś szkodliwego.
Tak wiec:

Dietka jest i do tego gainer i białko (sfd mass activator oraz białeczko wpc 80eu).
Chciałbym przyspieszyć efekty kreatyną vitalmax.
Nie znam się za bardzo na suplach a widzę, że są różne.
Np. nitrobolon, glutamina, beta alanina i inne.
Jeśli dołożenie czegoś do gainera, białka i krety znacznie polepszyłoby efekty (przyrost mięśni) to proszę o radę.
Dzięki z góry.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234165
gainer i bialo to jedzenie w prochu, tak wiec majac diete, sam musisz wiedziec czy brakuje ci dodatkow w postaci odzywki bialkowo weglowodanowej czy samej bialkowej

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 567 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10581
Wiem co to białko i gainer . Nie wiem tylko czy lepiej kupić jakieś konkretne bo są lepsze czy nie ma to dużego znaczenia? Wiem też co to kreatyna i jak działa. Chciałbym kupić coś jeszcze jeśli jest sens. Nie wiem jednak na co są inne odżywki i jak skuteczne mogą być. Chociażby taki nitrobolon?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Wez to mono Vitalmaxa i do tego Beta Alanine z SFD. Jezeli potrzebujesz kopa przed treningiem to kup czysta kofeine. Wyjdzie po taniosci a skutecznosc cie nie zawiedzie.
mono:
DT 5g przed 5g po treningu lub 10g po treningu
DNT 5g rano
BA
DT 4g przed treningiem
DNT 4g rano z kreta

Kofeina 100g/200mg na 30min przed treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 567 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10581
Co może dać te beta alanina? Co do kofeiny to póki co nie potrzebuję bo chęci mam ogromne:)

Warto coś pomyśleć z tym nitrobolon?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
A widziales sklad nitrobolonu? Same boostery NO i mieszanina kreatyn. Bedziesz dostarczal kreatyne przeciez juz wiec nie ma to sensu.

Co do Beta-Alaniny to polecam lekture:
https://www.sfd.pl/Beta_Alanina,_suplement_rewolucyjny__artykuł-t389256.html
https://www.sfd.pl/Beta_alanina__poprawia_wytrzymałość_i_zwiększa_wydajność_mi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 324
A tak się zapytam ile przybrales na masie po gainerze mass activator?????? Bo słyszałem że to jest najlepszy gainer na mase.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 14080 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56924
Umiesz czytac ze zrozumieniem co juz miales napisane? to tak jak bys powiedzial ze po karczaku z ryzem ze sklepu x nabrales wiecej masy niz po kurczaku z ryzem ze sklepu y. Wiec sam sobie odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 43 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 715
activlab napewno nie najlepszy a pisząc że masz dietę w zasadzie mógł byś się obejść bez gainera jeśli makro będą odpowiednio ustawione będziesz rósł równie dobrze jak nie lepiej używając pożywienia a nie gainera, dobry suplement białkowy, jedzenie na plusie kalorycznym i prosto mono i będzie szkło jak należy, nie przyśpieszysz tego procesu żadnymi cudami typu nitrobolon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 567 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10581
Gainera i białka używam wtedy kiedy nie mogę nic zjeść i zastąpię posiłek.

basstime ciężko mi odpowiedzieć ponieważ:
Po pierwsze się nie ważę.
Po drugie używałem półtora miesiąca i szła masa, jak spoglądałem w lustro.
Teraz zacząłem dietkę+mass activator i białeczko od stycznia i efekty są dobre jeśli nie bardzo dobre:)

Ogólnie to jest to mój pierwszy gainer wiec ciężko mi powiedzieć czy polecam-nie wiem jakie są inne. Czytałęm pozytywne opinie i dlatego kupiłem.

idolkotpan mówisz, że activlab nie jest najlepszy:) W takim razie mógłbyś mi polecić jakiś lepszy mono:) Z tego co czytałem to mono to mono - nie ma różnicy. Jeśli coś tam się różnią to proszę napisać.

Dzięki za odpowiedzi wszystkim:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402293
mono z Activlaba bedzie ok,mozesz brac, choc wybor jest spory i jest wiele dobrych kreatyn,
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepszy spalacz na rynku - 2015

Następny temat

Coś, co działa jak BSN Axis-HT lub e-bol+t-bol

WHEY premium