SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1091

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1052
Witam przegladałem forum i wydaje mi sie ze odpowiedni dział jesli nie to z góru sorki. Mam taki problem nigdy wczesniej czegos takiego nie doznawalem a chwile juz cwicze. Z 2 tygodnie temu bylem na treningu jak zawsze rozgrzewka itd jak zawsze trener kazal robic pompki wytzymalosciowo nigdy nie mialem z tym problemu oczywisie zmeczenie ale odczulem straszny bol na tyle glowy normalnie nie do wytzymania polozylem sie odczekalem chociaz bylo ciezko przeszlo nie skaczylem cwiczenia ale do konca treningu jakos przetrwalem. Ze wzgledy na szkole i brak czasu musialem przerwac treningi do konca miesiaca chcialem pocwiczyc w domu aby nie stracic za bardzo formy i znowu to samo jest to tak straszny bol ze nie da sie opisac rozmasuje i w koncu przejdzie chociaz nie do konca bo czuje troche ale to juz minimalnie jaka moze byc teog przyczyna?

Zmieniony przez - goldi321 w dniu 2009-10-19 21:57:20

ta strone powinienes odwiedzac www.koszulek.pl 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 685 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4380
przejdź się do lekarza. nie zaszkodzi a dowiesz się dlaczego:)
BYć może tylko zła praca mięśni. BYć może jakaś wada lub uszkodzenie kręgosłupa, które uwidacznai się przy tym ćwiczeniu. Jak napisałem- tylko lekarz Ci powie. Może to nic, a może im szybciej pójdziesz tym szybciej będziesz mógł robić masę pompek bez bólu:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1052
no wlasnie najgorsze ze nie spotkalo mnie cos takiego nigdy wczesniej ;) a bol jest ogromny jakby miala mi glowa z tylu eksplodowac ;/ pozniej odchodzi ale przy pochylaniu glowy w przod dalej troche czuje co jest nieprzyjemne tym bardziej jesli sie chce kontynuowac trenig... nie wiem moze cisnienie mi tak wzrasta czy co ;/ moze masz racje wybrac mozna sie do lekarza chociaz nie lubie tam chodzic bo z zazwyczaj jak sie chce cos dowiedziec to i tak mi nic konkretnego nie powiedza tylko musze sie wysiedziec w tej kolejce z chorymi ludzmi :P gdyby ktos jednak wiedzial jeszcze jaka moze byc tego przyczyna prosze o odpowiedz bo wolalbym aby lekarz byl ostatecznoscia ;)

Zmieniony przez - goldi321 w dniu 2009-10-19 22:47:19

Zmieniony przez - goldi321 w dniu 2009-10-20 08:52:10

ta strone powinienes odwiedzac www.koszulek.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 421
wydaje mi się że to problem z ciśnieniem, słyszałem już o podobnym przypadku. Tylko że powodów tego może być bardzo dużo (od bólu zatok po za ciasne buty(!))więc nie będę wnikał. Zmierz sobie ciśnienie teraz i przy pompkach ale, właśnie wtedy musiałbyś to powtórzyć a tego nie radze, więc lepiej jednak udać się do lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1052
dzisiaj to samo tylko podczas podciagania na drazku ;/ poslucham waszej rady i najprawdopodoniej wybiore sie w sobote do lekarza. Co raz do wydaje mi sie ze coraz mocniej teraz nawet nie przechodzi tylko dlugo mnie trzyma :( na wszelki wypadek do tego czasu odpuszcze sobie robienie czegokolwiek

ta strone powinienes odwiedzac www.koszulek.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening klatki piersiowej a dzialanie plecow (Motyle)

Następny temat

Po FBW czas na SPLIT'a . Prosze o ocenę, porady.

WHEY premium