SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomózcie !!!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2035

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
Witam, od 3-ech dni mam problem z zoladkiem/jelitami sam dokladnie nie wiem, codziennie mam biegunki, ze tak napisze sikam dupa juz mnie ****ica bierze.. pije smecte, biore espumisan na wzdecia bo te takze mam straszne, krople zoladkowe nic nie pomagaja, ciagle boli, ale to nie jest zwykly ból zoladka typowy taki tylko nie wiem jak to okreslic poprostu dziwny, czuje jak mi sie w jelitach przelewa wszystko i tak myslalem ze to moga byc objawy zespołu jelita wrażliwego czy jakos tak..

wiecie moze jak mi pomóc, jakies leki, inne sposoby walki z tym szitem.. z góry dzieki, bede wdzieczny za szybkie odpowiedzi

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
Witam ponownie

juz miej wiecej od tygodnia biore Polprazol i jesli chodzi o bóle w okolicach nadbrzusza znikly ale pojawil sie inny problem;/
od wczoraj mam chrype z lekkim bólem gardla (przed bólami w nadbrzuszu mialem angine ropną a potem zapalenie gardla-moze powrocilo;/ oby nie)

oprócz tego jak jem posilek, np, teraz szamie kanapke sobie i podczasz polykania odczuwam "kłucie" w sercu i lewej rece(przedramie) o.O wtf .. o co moze chodzic?
przeczytalem gdzies ze to mozliwe jest od zwezonego przelyku, wystepujacy w chorobie refluksowej zoladka.. i tak mysle ze to kolejny objaw wlasnie tej choroby, czy mam racje ?

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 444 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32104
ja mialem cos podobnego i pomogl mi amol :P

.i.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
oo, spróbuje pózniej, macie jeszcze jakies inne propozycje co to moze byc i jak leczyc?

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
strules sie i organizm sie oczyszcza , pilnuj tylko zeby sie nie odwodnic , powinno minac :)

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
oby jak najszybciej to mineło .. bo jest coraz gorzej ;/ o to mnie nie pokoi a jutro mam wazny dla mnie dzień i cos czuje ze nie bedzie wesoło :/

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Jeśli występuje śluz to jest to IBS, czyli zespół jelita drażliwego. Może być to też przez stres przed tym ważnym dniem.
Przeważnie zaburzenia żołądkowo-jelitowe spowodowane są niedoborem Witaminy B12. Pzdr..

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
tyle to i ja sam wyczytalem ;p

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 522 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4404
nifuroksazyd zdecydowanie polecam w tym wypadku.

od x lat mi i wielu innym osobom to pomaga ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
wczoraj natarłem brzuch amolem i musze powiedziec ze przyniósł nie co ulge jesli chodzi o ból, także sog Kurosaki ;) do tego pije smecte i biore espumisan, w ostrym bólu no-spe/krople zoladkowe i przechodzi.. thx za odpowiedzi ;]

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Amol również możesz pić. 7 kropel na cukier. Pzdr..

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
Witam ponownie !
objawy biegunki po stosowaniu smecty zanikły i z tym jest troche lepiej.

Ale dokuczaja mi "ataki" tak jakby ucisku na tą czesc brzucha co jest zaznaczona na obrazku(nie moj brzuch ) towarzyszy mu dziwny ból, ogólnie czuje sie osłabiony.. do tego ucisku dochodzi odbijanie, gazy i ogolnie jest mi niedobrze ;/ juz nie wiem co jest nie tak.. macie jakies pomysly na to ???





prosze o odpowiedzi / btw. jutro/pojutrze ide do lekarza jak nie minie..

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Laserowe usuwanie trądziku

Następny temat

Złamanie kręgosłupa. Pytania.

WHEY premium