SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomóżcie z dietą...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 819

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234
Witam wszystkich.....
Mam pytanie na temat diety....

Za ok 1 miech mam zamiar zacząć cykl z kreatyną... Na razie ćwiczę na sucho ale bez ułożonego treningu aczkolwiek zacząłem już go układać...
I teraz prosił bym o pomoc w ułożeniu diety...

Mam 173 cm wzrostu i 77 kg wagi więc szczupły za bardzo to ja nie jestem tzn. mam dość grube nogi a mało rozbudowana klatkę piersiową... Chciał bym oczywiście to zmienić i spalić troszkę tłuszczu z nóg a przybrać na klacie bo na razie jest mała dysproporcja (PS.pedałuję po 1h dziennie na rowerku stacjonarnym)...

I powiedzcie jaką dietę powinienem zastosować by w jakimś stopniu to osiągnąć... Czy dieta na masę będzie tutaj dobrym rozwiązaniem przy zastosowaniu odpowiedniego treningu?

POMÓŻCIE plis.........
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
To zdecyduj się albo redukcja albo masa, wszystkiego naraz nie zrobisz.

Co do codziennych ćwiczeń nóg, nie zapominaj że mięśnie potrzebują regeneracji do rozwoju...

Jak już się zdecydujesz, którą drogę chcesz obrać zajrzyj do podwieszonego tematu tam masz zbiór linków do tematów przewodnich tego działu dzięki, którym ułożysz dietkę. Jak już to zrobisz wrzuć do sprawdzenia.

powodzenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

niekształtne kolana - korekta

Następny temat

HUMAVIT: Morwa biała ... Co o Tym myśleć ???

WHEY premium