SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polska kontra Reszta świata

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9895

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez metrowiec za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 363

biorą wszyscy, wpadają głupcy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 690
Też byłem strasznie rozczarowany składem reszty świata - dramat! No, ale cóż - dobrze, że zawody się odbyły. Może do żenady to jeszcze brakowało, ale impka trochę się przedłużała i było widać sporo niedopracowań i niedociągnięć, co zapewne odbijało się na koncetracji zawodników.

Jestem dobry. Jutro będę jeszcze lepszy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 999 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5108
Kileri,naprawdę:)Mogłeś wtjść i spróbować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24
Ja też byłem w Bydgoszczy, Piotrek w sweterku i różowej koszuli był najlepszy. Byłem latem w Grudziądzu i Irek znalazł sobie podobnego kolesia tylko bardziej nawianego.
Czy nie odnieśliście wrażenia,że Pudzianowi przydałaby się jakaś dłuższa przerwa?
Moim Zdaniem Jarek Dymek i Sławek Toczek bardzo pozytywnie nas w tym sezonie zaskoczą.Co wy o tym sądzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 363
Metrowiec, co ty robisz. W PRL-u, kurde żyjemy czy co?
Czemu usunąłeś moją wypowiedź?
Tylko dlatego, że ośmieliłem się przytoczyć zasłyszaną opinię i pozwolić sobie na pewne hipotezy. Czy to jest jakieś naruszenie regulaminu.
Czy może coś dla kogoś było niewygodne.
Przeglądając sobie archiwum widziałem, że wcześniej też się zdarzały takie sytuacje, że kasowaliście to co wam niewygodne.
Jakim prawem? Prywatne prawo metrowca?

A swoją drogą chyba nie wszystko w tej federacji Dymka i Szymca jest ok.
Z jakiej racji byłeś rezerwowym? Za to, że jesteś dobry, czy za to, że przyjaźnisz się z Dymkiem?

Proszę o nie kasowanie posta i o odpowiedź.

biorą wszyscy, wpadają głupcy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
Może rzeczywiscie metrowiec źle to trochę usunoł bo ja bym skasował twoją odpowiedz za pkt7 regulaminu a nie za pkt1
a punkt 7 brzmi
Świadomego wywoływania obraźliwych dyskusji dotykających pośrednio lub bezpośrednio osoby publiczne/osoby arywatne/organizacje/zrzeszenia/ stowarzyszenia/uczucia etyczne bądź religijne członków forum, jak również grożenia, szantażowania, bądź pomawiania członków forum jak i innych osób lub instytucji o postępowanie lub właściwości mogące poniżyć je w opinii publicznej czy też narazić na utratę zaufania

a konretniej "poniżyć je w opinii publicznej czy też narazić na utratę zaufania" - dlatego twoja odpowiedż poleciała. Masz jakieś konrety, dowody, argumenty? to nie baw się w wróżkę szkodząć innym. Bo jest może hipoteza nr 4 o której nic nie wiesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 363
panalbin, może jest trochę racji w tym, co piszesz, ale tak sobie czytam posty na sfd i mam przed oczami historię ze starą federacją. Pojechaliście po nich równo, większość głosów poparcia dla byłych prezesów była kasowana, cenzura na całego, nie raz padały pod adresem Biernacika i Wołodko oskarżenia (oskarżenia a nie hipotezy), że są złodziejami, pedałami, itp.
I wtedy jakoś było wszystko ok. A teraz nawet najmniejsza rzecz, która dotyczy nowej federacji, a która może być trochę kontrowersyjna, to się kasuje.
Po prostu jest to nie w porządku i robią to ci sami ludzie.
Jesteście nieobiektywni.

A tak swoją drogą. Mam czwartą hipotezę :)
Myślę, że w calej sytuacji z niedopuszczeniem Jarka do zawodów w Szwecji i w tym, ze do Bydgoszczy przyjechali zamiast prawdziwych siłaczy, jakieś ogórki a IFSA nas olała, na pewno maczali palce W i B. :)

biorą wszyscy, wpadają głupcy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
ZONK
Czwarta hipoteza brzmi IFSA się boi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 363
a czego się boi?

biorą wszyscy, wpadają głupcy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
x-ray ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7467 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32016
Powodem niewystapienia czolowki strongmanow w Bydgoszczy jest otwarty konflikt pomiedzy IFSA a MP. Chyba oczywistym jest, ze nasi chlopaki ida za MP ramie w ramie. IFSA oczywiscie do takiej subordynacji nie mogla dopuscic, wiec zakazala czolowym zawodnikom z "reszty swiata" wystepow na rzeczonych zawodach. Konflikt wciaz trwa. Kiedy sie skonczy, nie wiadomo. A czas plynie... Najgorsze, ze w duzej mierze cierpia na tym sami fani poniewaz zamiast ogladac w pelni to po co przyszli, dostaja cos na uspokojenie ale bez wiekszych emocji. Dlatego moim zdaniem takie sprawy zalatwiac nalezy w cichych kancelariach, a nie na arenie. SHOW MUST GO ON!!!

Zmieniony przez - x-ray w dniu 2004-12-14 10:23:20

Koksy to nie wszystko http://www.sfd.pl/temat148281/
Nie masz koncepcji, zajrzyj tutaj http://www.sfd.pl/temat255388/
Patrz co jesz http://www.sfd.pl/temat280738/
Train smarter, not just harder!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile seri na siłe???

Następny temat

CZEGO NIE PIĆ

WHEY premium