SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polska - Kazachstan

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16504

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
djcuba mi sie wydaje ze to z czego innego wynikało

nie masz tak nigdy ze cos ci nagle wyjdzie i za wszelka cene chcesz to powtrzyc i nie wyjdzie ?
ja tak mialem jak mnie kolezka uczyl rzutow za 3 do kosza zle zle zle.. a nieraz byla passa ze 7 pod rząd, i jak juz sie podniecilem to nie moglem trafic wogole

zlekcewazlismy rywali dlatego ze "remis z taka portugalia to ze wszystkimi innymi wygramy.. " i dupa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Beenhakker powołał kadrę na mecz, więc czas odświeżyć temat.

Bramkarze: Artur Boruc (Celtic Gllasgow), Tomasz Kuszczak (Manchester United), Łukasz Fabiański (Arsenal Londyn)

Obrońcy: Marcin Wasilewski (Anderlecht Bruksela), Paweł Golański (Steaua Bukareszt), Grzegorz Bartczak (Zagłębie Lubin), Mariusz Jop (FK Moskwa), Arkadiusz Głowacki (Wisła Kraków), Jacek Bąk (Austria Wiedeń), Michał Żewłakow (Olympiakos), Grzegorz Bronowicki (Crvena Zvezda Belgrad), Jakub Wawrzyniak (Legia Warszawa)

Pomocnicy: Radosław Sobolewski (Wisła Kraków), Mariusz Lewandowski (Szachtar Donieck), Dariusz Dudka (Wisła Kraków), Rafał Murawski (Lech Poznań), Przemysław Kaźmierczak (FC Porto), Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund), Wojciech Łobodziński (Zagłębie Lubin), Konrad Gołoś (Górnik Zabrze), Łukasz Garguła (GKS Bełchatów), Jacek Krzynówek (VfL Wolfsburg), Euzebiusz Smolarek (Racing Santander)

Napastnicy: Maciej Żurawski (Celtic Glasgow), Grzegorz Rasiak (Southampton), Marek Saganowski (Southampton), Radosław Matusiak (Heerenveen), Tomasz Zahorski (Górnik Zabrze)



Niewątpliwie jest kilka niespodzianek, chociaż pierwszy skład i tak chyba zbytnio się nie zmieni.

Z Kazachstanem gramy 13.10, a 17.10 zagramy mecz towarzyski z Węgrami (w Łodzi), być może to w nim szansę otrzyma kilku dublerów.

Zmieniony przez - Black Pete w dniu 2007-10-02 14:37:19

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Zahorski i Gołoś w lidze grają bardzo dobrze, ale na występ nie mają chyba co liczyć.

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
tak zahorski napastnik w tym sezonie goli 0
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
A taki Zając w życiowej formie i nic.

No ale skoro dajemy szansę młodym, to czemu nie Brożkowi albo choćby Janczykowi?

O Jeleniu już nie wspomnę, a była to jedna z ostatnich okazji żeby mu się spokojnie przyjrzeć.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
jelen teraz nie jest w formie. nie gra wogole w tym auxerre <jesli nie pomylilem sie co do nazwy klubu>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55097
z tego co wiem to Jelen grzeje ławke wiec raczej niema co liczyc na powołanie. Gołos i Zahorski to nieporozumienie. No ale i tak niedostana raczej szansy wiec...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Trener reprezentacji Kazachstanu Arno Pijpers powołał 26 zawodników, z których wybierze piłkarzy na mecze grupy A eliminacji mistrzostw Europy 2008 z Polską (13.10. w Warszawie) i Portugalią (17.10. w Ałmatach).
Podopieczni holenderskiego szkoleniowca wylatują do Warszawy 9 października. Na mecz selekcjoner zabierze 20 z 26 zawodników. Do Polski nie przyjadą na pewno wykluczeni za kartki obrońcy - Farchadbek Irsismetow i Maksim Żałmagambetow.


Kadra Kazachstanu:

Bramkarze: Dawid Łorija, Aleksandr Mokin, Jurij Nowikow.

Obrońcy: Samat Smakow, Jegor Azowskij, Aleksandr Kuczma, Farchadbek Irismetow, Danijar Mukanow, Aidar Kumisbekow, Kajrat Nurdauletow, Dmitrij Liapkin, Maksim Żałmagambetow, Oleg Kornijenko, Wiktor Kowalew.

Pomocnicy: Andriej Karpowicz, Siergiej Łarin, Nurboł Żumaskalijew, Eduard Siergijenko, Dmitrij Biakow, Anton Cziczulin, Siergiej Skorych, Kairat Aszirbekow, Rusłan Bałtijew.

Napastnicy: Maksim Azowskij, m**** Sujumagambetow, Siergiej Ostapienko.




Wielkich nazwisk tu nie ma.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
Aleksandr Kuczma grał w lidze polskiej.


Rafał Murawski, Konrad Gołoś, Tomasz Zahorski te powołania całkowicie mnie zaskoczyły.

Zmieniony przez - bodymaker w dniu 2007-10-04 17:15:19

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
- Dlaczego powołałem do kadry Tomasza Zahorskiego oraz Konrada Gołosia? Ponieważ, moim zdaniem, mogą uczynić kolejny krok w karierze i sprawdzić się na poziomie reprezentacji &#8211; powiedział Leo Beenhakker w wywiadzie udzielonym &#8222;Życiu Warszawy&#8221;.
- Czy muszę ciągle brać tych samych graczy, aż będą mieli po 48 i 49 lat? Jako trener reprezentacji powinienem zwracać uwagę na dwie sprawy &#8211; powoływać możliwie najmocniejszy skład na kolejne mecze, ale jednocześnie mieć świadomość, że piłkarze z roku na rok stają się coraz starsi. Dlatego trzeba patrzeć naprzód, szukać nowych rozwiązań. Tak właśnie zrobiliśmy w ubiegłym roku z Błaszczykowskim, Matusiakiem, Golańskim, Bronowickim oraz Gargułą. Żurawski czy Bąk pewnego dnia będą musieli zakończyć karierę. Jeżeli wtedy zaczniemy szukać ich następców, będzie już na to za późno.

- Dlaczego nie sięgnąłem po Marcina Zająca? Dyskusja jest zawsze ta sama. Dlaczego ten, a nie tamten? Na pozycji, na której występuje Zając, mam już dwóch piłkarzy, którzy ­ co podkreślam &#8211; w tym momencie, bo przecież niczego nie można zagwarantować w dłuższej perspektywie, spełniają moje oczekiwania. Mówię o Błaszczykowskim i Łobodzińskim. Mam szacunek dla innych zawodników, ale na razie wybrałem dwóch, w moim odczuciu, najlepszych.
- Dlaczego dla zespołu tak ważny jest Żurawski? Jest jednym z tych, którzy potrafią znakomicie czytać grę w trakcie meczu. To należy również do obowiązków selekcjonera &#8211; musi analizować sytuację i reagować na bieżące potrzeby. Do tego potrzebuję takiego zawodnika. Żurawski ma znakomite czucie gry. Cenię go nie tylko za umiejętności, ale także za to, że potrafi definiować aktualne potrzeby zespołu w trakcie spotkania, dyrygować jego grą &#8211; zakończył Holender.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

młodziezowy futsal

Następny temat

Konkurs - Najciekawszy artykuł

WHEY premium