SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polska Meta vs. Inne

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2065

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
Pytanie do autora: Jaka ta TAJSKA meta?

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Pewnie British Dragon :DDD

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 112 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1044
sorry pomyliłem nazwy to była Tajlandzka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
ale jak sie nazywała firma tej metki??

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 112 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1044
Anabol Tablets było napisane na opakowaniu, to nie było w pudełku tylko w jakiejś jakby to napisać saszetce

ewidentnie musiała to być wyj**ka bo jedząc po 8 dziennie nawet mnie nie wysyfiło, coś tam przytylem ale nie wiem czy to przypadkiem nie od diety i kreatyny którą brałem dodatkowo

Zmieniony przez - petterb w dniu 2013-09-09 21:12:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
British Dispensary pewnie. Ja ją czułem przy 12tab cokolwiek. Strzelając moze z 30% stezenia mialo z tego co pisalo na etykiecie.

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 112 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1044
Dzizys serio nie produkują polskiej mety? mam w rodzinie służbę zdrowia, ale jak dam temat metanabolu to od razu będą wiedzieć do czego zmierzam i po co mi to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
no troszke za pozno sie obudziles. ale na rynku nie brakuje dobrej mety. wiekszosc jest bdb.

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 505 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34972
jak masz rodzinę w służbie zdrowia to celuj w omnadren lub prolongatum wtedy nie będziesz się martwił o to czy działa czy nie :)
tyle że pytania "po co Ci to?!" mogą być jeszcze bardziej dociekliwe

Zmieniony przez - in_koguto w dniu 2013-09-09 21:34:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 112 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1044
Nie lubie testy i omy, strasznie długo się rozkręcają i NIC mi po nich nie zostaje, trzeba walić 12 tygodni minimum, tylko dupa od igieł boli. Gdyby meta nie była tak hepatoksyczna to bym jadł ją jak cukierki...

Metka - szybko się rozkręca, szybkie efekty, można powiedzieć, ze od razu ją czuć, podnosi popęd, przy małych dawkach nie trzeba robić odbloku, pól anaboliczna, pół andgrogenna. Mniejsze ryzyko ginekomastii niż po innych koksach. Same zalety jak dla mnie. Może oprócz tego że ciągnie tez dużo tłuszczu.

Człowiek chce urosnąć a nie ma na czym, bo wszystko albo wyj**ane albo ciężko dostępne :(
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wypadek -badania a koks

Następny temat

peg-mgf

WHEY premium