SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polacy reprezentują stary kontynent na WFC: Europe vs Brazil

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8433

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 452 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10407
wielka mi kariera... koleś od prawie trzech lat nic nie wygrał =)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 452 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10407
właśnie się dowiedziałem że C.ipao też ma jakąś kontuzję i nie wystąpi... mam już gdzieś ten cały turniej :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Kolano?

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 452 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10407
podobno złamany kciuk... ciągle mam nadzieję że to tylko plotka, ale z drugiej strony źródło z jakiego otrzymałem tę informacje jeszcze nigdy mnie nie zawiodło.... :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 239 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2417
informacja z pierwszej ręki w tej sprawie:

http://kosior.pl/index.php?p=9&aid=171

pozdrawiam

Piotr
www.kosior.pl
FCM w SdW

Lepiej byc mądrym, zdrowym, pięknym i bogatym niż głupim, chorym, biednym i brzydkim.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 452 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10407
no to dobrze, że jednak weźmie udział ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 452 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10407
Grzegorz "Jakubek" Jakubowski dostał zgodnie z przewidywaniami nowego przeciwnika - jest nim reprezentant USA Dave Philips.
p.s. w takim układzie slogan "Europa vs Brazylia" promujący tę galę traci powoli całkowicie sens...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21
Polacy walczący 20 maja w WFC Europa vs Brazylia w Koprze (Słownia) to: Grzegorz Jakubowski (84kg) i Michał Materla (105kg). A ich przeciwnicy to odpowiednio: Antonio 'Nino' Schembri i Jefferson 'Tank' Silva.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 452 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10407
muszę Cię rozczarować, ale pary które napisałeś od dawna są już nieaktualne... patrz posty wyżej ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21
W takim razie organizator moze sie podetrzec ulotkami, ktore rozdaje po Słowenii ...
Znasz moze jakąś aktualna stronke nt. tej gali? Myslisz, ze warto sie tam wybrać?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Full Contact Prestige 2: Buczko vs Khalidow

Następny temat

Imam ma doświadczenie w MMA

WHEY premium