SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podniesiony Estradiol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2469

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 3 lata Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 378
#Aleks nie da rady wziasc HCG po cyklu to może te 10000 Ui starczy ? Nie wiem pewnie odblok by sie nie udał tak . Będę musiał jakoś dostać to HCG .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
HCG jest tak samo wazne podczas cyklu jak i po jego zakonczeniu


Zmieniony przez - Aleks w dniu 2021-02-22 12:14:01
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 3 lata Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 378
#Aleks clomid mi się w ogóle przyda? Czy odblok tylko HCG ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
Clomid będzie niezbędny do odbloku
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 3 lata Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 378
#Aleks czy HCG podniesie mi prolaktyne bo nim dostanę coś na prolaktyne to z 2 tyg może minąć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
Nie powinno znaczaco podniesc, jedynie estro sie podniesie.
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 3 lata Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 378
#Aleks zostało mi 4 tyg . Cisnąć to HCG do końca cyklu czy zrobić przerwę przed odblokiem . I jak odblok zrobić . Ogólnie samopoczucie ok libido ok . Tej prolaktyny jeszcze nie zbiłem bo czekam na kuriera a obecnie w Polsce nie jestem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
HCG caly czas dajesz, po ostatniej iniekcji z testa robisz badanie estradiolu oraz prolaktyny i tu je wklejasz.Potem wchodzisz na samo HCG 6 x 2500 iu co 3 dni i robisz badanie testa i estradiolu i ponownie je tu wklejasz i jesli test osiagnie minimum polowe widelek to wchodzisz na clomid 1 tbl przez 30 dni.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 3 lata Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 378
#Aleks nie lepiej wbijać HCG jak testosteron przestanie działać po 10 dniach .? Bo taki jest okres półtrwania enantanu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
Pytasz o HCG podczss odbloku?

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w odbloku

Następny temat

Słabe wyniki morfologii - ALT, AST, hemoglobina, hemtokryt, MCV, RDW-SD

WHEY premium