SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podniesiony Estradiol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2467

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 3 lata Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 378
#Aleks
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
Ari mocno zbilo Ci estro, pisalem Ci jesli chcesz zbic do widelek to max 1/4 tbl 2 x w tygodniu, odstaw ari na kilka tygodni.
HCG wbijasz?
Prolaktyna lekko podniesiona, bez recepty zadnego leku na zbicie nie dostaniesz.Zawsze warto miec w swojej apteczce cabaser lub dostinex zebyu w razie potrzeby reagowac.
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 3 lata Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 378
#Aleks HCG będę brał od następnego tyg . Bo zagranicę jadę i nie chciałem napoczynac by się niezepsulo słyszałem że w lodówce musi być czy to prawda ? Postaram się ogarnąć cabaster lub dostinex a w jakich dawkach to brać . Chciałem 1/4 ale nie dało rady tego podzielić bo te tabletki mega male
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
HCG w lodowce, cabaseru max 1/4 tbl jednorazowo.
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 3 lata Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 378
1/4 raz w tyg ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
Nie tygodniowo tylko jednorazowo przyjmij, nawet 1/6 tbl powinna wystarczyc.
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 3 lata Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 378
Aleks mam 10tys Ui HCG i clomid . Czy HCG mogę wziasc w dzień iniekcji teścia ? Wystarczy mi to co mam na odblok do tego kupiłem buster testosteronu ponoć dobry i szybko się wkręca . Myślałem by brać 300ui X2 w tyg bo chyba niezbyt wiele tego mam . Czuje że estrogen mi podniosło bo czuję się dobrze i jak mówiłeś jeszcze ten tydzień bez Ari a od następnego tyg 1/4 raz w tyg .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
Chcesz teraz robic odblok czy dalej ciagnac cykl?

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 3 lata Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 378
#Aleks ja ciągnę cykl do końca jeszcze 9tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
Te 10 000 HCG to wystraczy Ci tylko na cykl 500 iu 2 x w tygodniu bedzie optymalnie, na odblok potrzebujesz jeszcze dodtakowo minimum 15 000 iu. HCG mozesz robic w dniu iniekcji testa bez problemu .
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w odbloku

Następny temat

Słabe wyniki morfologii - ALT, AST, hemoglobina, hemtokryt, MCV, RDW-SD

WHEY premium