SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początek redukcji, a zarazem pytanie - jakie środki najlepiej dobrać i kiedy.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 566

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 67 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1237
1. WIEK: 20
2. WAGA: 96.5kg
3. WZROST: 183
4. WYMIARY:
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI:
6. DIETA:
-białko: 2g/kg mc.
-węglowodany: reszta
-tłuszcz: 30% z dziennego
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: - I cykl od sierpnia - cypionat testosteronu z tapirowaniem (od 250mg do 400mg teraz)
8. TRENING: aktualnie push/pull/legs
9. CEL CYKLU: redukcja bodyfatu i pozostawienie najwięcej mięsnia
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO :
11. POZIOM BF%: +/- 20%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): mezomorfik
13. STAN ZDROWIA: morfologia cacy, hormony cacy
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak do tego i tego, po półroku cyklu nie mam rzadszych włosów, owłosienie takie same (na klacie nieco wysypało, ale to i tak nic)
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:

Cześć wam,
walczę z dylematem i też z góry zaznaczę, że oczekuję odpowiedzi od osób, które środki, które wypiszę stosowały i chcą się podzielić swoim doświadczeniem.

A więc tak - wczoraj rozpocząłem redukcję. Obniżyłem kalorie z 3600 na 3000 kcal w dni treningowe i około 2800 w dni nie-treningowe. Białko trzymam w okolicach 200g dziennie, więc nieco ponad 2g/kgmc. W dni treningowe wlatuje trening cardio 20 minut na rowerku - za miesiąc planuje dorzucić nieco intensywności i zwiększyć czas o ok. 15 minut.

Meritum - stosuję aktualnie 400mg cypionatu w poniedziałki i czwartki. Na redukcję dokupiłem nieco "lajtowych" środków i jest to fragment hgh oraz johimbinka + pewnie wrzucę coś jeszcze, ale z takiej normalniejszej suplementacji. Pytanie do Was - startować z fragiem i joha od samego początku redukcji, czy może lepiej przepalić przez następne 2 miesiące możliwie jak najwiecej na samym deficycie i gdy pojawią się problemy wtedy dorzucić te środki? No i kolejne pytanie czy warto podkręcić dawkę testa na 500mg/week, aby jak najbardziej zmniejszyć działanie kataboliczne deficytu?

Możecie też od siebie napisać jakie środki wrzucilibyście na redukcję z periodyzację czasową tzn. (planuję 4 miesiace redukcji, więc od razu zaczynasz na xxx, po miesiącu dorzucasz xxx2, a pod koniec xxx3).
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 67 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1237
Nic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 67 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1237
Wystarczy wyjść poza schemat - "eee co na pieszy cykl??" i zaczynają się schody :D - żartuje byście się nie spinali, lubię Was. Dla osób, które zastanawiają się na co zdecydowałem.

zakupiłem 50 tabs sally po 4mg i cisnę 8mg przez 1-3 dni. Potem podkręcam do 12mg, potem do 16, 20 i do wyczerpania zapasów. Tydzień po zakończeniu Sally dorzucam johimbinę w dawce 10mg aż nie zejdę do ok. 12 % bodyfatu. Jeśli będzie żyła wlatuje fragment + 5mg dodatkowej johimbiny i ciśniemy. Pozdro


Zmieniony przez - anabolikzaay w dniu 2023-02-21 17:31:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3789 Napisanych postów 18465 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205638
Najwazniejsza i tak bedzie miska oraz deficyt kcal.
Zrob badania tarczycy bo na redu czesto zwalnia.
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak to jest z tym HCG?

Następny temat

Semax dzialanie sklad

WHEY premium