SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pobity :/

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 10221

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Twój wybór, ja wolę czasem ustąpić, z czegoś zrezygnować i nie mieć wrogów. A najważniejsze to unikać znajomości z podejrzanym towarzystwem.

Nie mieć wrogów pozornie ale być przez rzekomych przyjaciół traktowany jak frajer jest moim zdaniem gorsze niż posiadanie samych wrogów... a co uważasz za podejrzane towarzystwo? :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2112 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24768
dokladnie zgadzam sie d0l4r99

Ludziom jak ustapisz to kpia sobie z ciebie.

Sam sie o tym przekonalem

Zmieniony przez - Gumis777 w dniu 2008-04-05 07:52:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 263
"Gdy dyplomacja zawiedzie użyj brutalnej siły..." takie motto sprawdza sie w moim życiu...

żyj tak byś dnia nie żałował... TAG

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 412 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7427
Jak ktoś ze znajomych zaczyna być dla mnie niemiły, to oczywiście reaguję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 88
wg mnie prawda jest taka nie znasz typa zaczepia Cie gdzies na ulicy jest grupa 3 4 to s********ć jak sie nie da uciec to meic przy sobie kastet to jak zloto zwlaszcza ze jest ciemno wiadomo jak wczeniej bylo mowione jak ktos cos cwiczy to po 1 porzadnym strzale jak reszta zobaczy ze 1 kozak padl po strzale juz tacy chetni nie ebda jak bedzie ich ok 10(tak tez sie zdarza) to tylko dluga i was nie ma bo was zabija na miejscu(w sensie ze porzadnie oklepia) jak bedzie 1 tak tez sie zdarza kastet i mozna ladnie typa obiechac. a jak ebdzie ciemno to nawet nie zauwazy ze macie cos w rece przekona sie dopiero jak dostanie a wtedy moze juz byc dla niego za pozno podobnie jak atakuje z 4 tak samo ale rpzewaznie co wynika z moich obserwacji to stoi 4 a pruje sie 1 kozak reszta obserwuje wiadomo sa tacy co po tym jak dostana w twarz widza ze stoi neidaleko ekipa nie oddadza walnie 2 razy pokaze kolega ze "kozak" i pojdzie jak oddamy to przylaczy sie reszta jak typ padnie po strzale jak mowilem tacy chetni nie beda. albo zatakuje 4 odrazu zacznie sie rpzepychanie wtedy 1 w morde jak dobrze dostanie reszta sie nim zajmie a my s*********y wieksze szanse na ucieczke ;) wg mnie kastet to dobra rzecz zwlaszcza ze proba dogadania sie zwykle konczy sie niepowodzeniem %-P ale kazdy zrobi jak bedzie uwazal za sluszne ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 88
troszke pogmatwalem ale mam andzieje ze zalapiecie ;) tak mam rpzy dlugich wypowiedziach pisemnych <lol2> %-D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 217 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2861
Najlepsza obrona jest atak... i mowienie o tym, ze gdy ktos dostanie w pape lepiej odpuscic jest bledem, tak uwazam. Smiesza mnie rowniez sytuacje jak 5 kolesi wyskakuje do 1 zalosne.. Ostatnio kuzyn mial taka sytuacje. Koles szpanowal ze sam nakopal mojego kuzyna, ktory jest dosc wysoki i ma troche miesni. Faktycznie podszedl do niego sam, ale 4 kolegow stalo zaraz zanim :) i kopnal go raz i wielkie pobicie O.o no coz... no comment

~~*Life-Strong*~~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 645 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8766
e tam ważne żeby mieć tyle odwagi (czyli mieć jaja a nie wydmuszki) żeby sie nie bać frajerów co w 5 wyskakują na jednego czasem jest tak że jak 2 dostanie szybko to reszta zwątpi i se pujdzie ale to są wyjątki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1082
"Co cie nieuśmierci to cie wzmocni"

Najlepszą obroną jest atak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 263
Chłopaki robimy klub anty-frajerów(kozaków) ...
taką akcje hehehehe

żyj tak byś dnia nie żałował... TAG

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ME Tampere - ostatnie szlify

Następny temat

Judo + treningi domowe

WHEY premium