SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po cyklu metanabolem - czy popełniłem jakis bład

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1225

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 151 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6779
Witam pod koniec lutego skonczyłem cykl metanabolem 30mg ed trwał on 4,5 tygodnia w ostatnim tygodniu poszła kreatyna. Odblokowywałem sie clomidem przez 10 dni - 50mg ed. I nagle po 2 - 3 miesiacach mam dziwne objawy jakby depresyjne( probemy ze snem, drażliwośc) jak temu zaradzić wspomoc sie provironem? Tymbardziej wydaje mi się to dziwne, bo przecież meta sałbo blokuje oś podwzgórze - przysadka - jądra. Prosze o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 151 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6779
aha clomid poszedł 8 -12 godzin po ostatniej tabletce mety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Raczej to nie jest z tym związane. Mogą to być zwykłe problemy natury psychicznej i środowiskowej.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 373 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9149
czemu tak krotko dales ten cykl trzeba bylo na 8 tyg dac i nie wkrecaj sobie ze to po metce ,a na noc proponowal bym kupic sobie w aptece cynk i magnez+witB6 z zincars dobre dawki i napewno pomoze

MASZERUJ ALBO GIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 151 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6779
czyli proviron odpuscić, myslałem go dać na samopoczucie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Możesz dać proviron ;).

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 643 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45510
Imo lepszym rozwiązaniem niż ładowanie provironu będzie próba znalezienia przyczyny gdzie indziej i najzwyczajniej w świecie pozbycie się jej bo tak jak wyżej dostałeś odpowiedź, meta na 99% nie ma z tym nic wspólnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
saa yebie w psychice , kwestia mocno indywidualna __ provi to też saa ____ za nie długo okaże się że jesteś lakomanem więc wpierw spróbuj się ogarnąć zanim cokolwiek łykniesz ponownie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 151 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6779
wiem ze proviron to saa z tego co czytałem daj sie go razem z odblokami, na poprawe samopoczucia a w cyklu na utwardzenie mięsnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeżeli meta potrafiła zaorać ci psyche to provi po odstawieniu poczujesz jeszcze mocniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 151 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6779
czyli co proponujecie ZMA np
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tren

Następny temat

zablokowane libido

WHEY premium