SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Połączenie pseudoefedryny i kofeiny - spalanie.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15295

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68
Witajcie, to mój pierwszy post na forum Czytałem Was regularnie, ale nigdy się nie ujawniałem.

Chciałbym Was zapytać o spostrzeżenia odnośnie połączenia pseudoefedryny (sudafed) i kofeiny.

Ja dzisiaj zacząłem taką suplementacje, w celu redukcji masy ciała.

Pierwszą dawkę wziąłem w proporcjach 200mg kofeiny i 60mg chlorowodorku pseudoefedryny. Nie spodziewam się niczego szczególnego, ale chcę to przetestować na sobie. Pierwsze odczucie to lekkie pobudzenie i poddenerwowanie.

Czy ktoś z Was to łączył i jakie ma przemyślenia, czy pomaga to w redukcji i wpływa pozytywnie na Wasze nastawienie do treningu?

P.S. To moja druga próba nawiązania dyskusji. Pierwszy post został usunięty, wg. pkt. 1 regulaminu, z czym się nie zgadzam oczywiście.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Weź teraz, zanim organizm się przyzwyczai (po kilku dniach przestaniesz już tak odczuwać pobudzenie).

Poza tym po pierwsze prosiłbym byś rzetelnie formułował swoje relacje, jeśli nie masz porównania kofeina z psedoefedryną a kofeina sama - to nie wypowiadaj w taki sposób , który może sugerować że za działanie odpowiedzialna jest pseudoefedryna.

I jak już wspomniałem - dość już zostało powiedziane na temat leku - w dziale z suplementami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Dla mnie miks bez sensu, pseudoefedrynę trzeba brać w dużych dawkach by uzyskać jakiś efekt. Dodanie 60mg do kofeiny działa tak samo jak brak pseudoefedryny w tym miksie.

Duże dawki powodowały u mnie silniejszy niż po efedrynie wzrost ciśnienia i rozdrażnienie, a pobudzenie i termogeneza i tak ch**owe %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30516
Sam spalacz nie wystarcza? Brałeś już coś?

"Ból jest twoim przyjacielem, sprzymierzeńcem, mówi ci kiedy jesteś poważnie ranny, nie pozwala ci zasnąć, przypomina ci abyś kończył tą pracę i wrócił do domu. Ale czy wiecie co jest najlepszego w bólu? Świadczy o tym, że żyjesz."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68
faftaq, cenna uwaga, zjem całe opakowanie i zobaczymy. Jaki czas to brałeś? Chodzi mi przede wszystkim o spalanie, dlatego nawet jak nie będę tego czuł, a będzie wpływało pozytywnie to ok.

sru89, tak brałem, sorry ale nie chcę żeby dyskusja szła w tym kierunku, chodzi mi o konkretne info odnośnie pseudoefedryny, jako że efedryna jest już na receptę.

Zmieniony przez - Lukic w dniu 2012-07-23 20:59:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12096 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234919
ja po pseudo czuje sie zle. wolalbym polaczyc yoszke z kofa

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Brałem 4 dni, ale źle się czułem i miałem skoki ciśnienia (u mnie zazwyczaj jest w normie lub lekko obniżone). W prównaniu ze zwykła efką - nie ma w ogóle czego porównywać, poza tym dawka typu 60mg to już w ogóle placebo w tym zakresie.

A,

po odstawieniu przez 3 dni bolała mnie głowa.


Szkoda zdrowia na takie zabawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68
Napiszcie jaki dawki braliście tego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Myślę, że już wystarczy rozmawiania o lekach w dziale "suplementy".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pseudoefedryna to syf !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68
Jestem po 3 dniach stosowania. Po tych dawkach, które biorę czuję się dobrze, jestem tylko cholernie pobudzony :) Biorę to raz dziennie przed obiadem, z uwagi na to, że w pracy bym nie usiedział :)
Co do jakichś efektów, spadek masy jest, ale nie wiem czy jest on wynikiem pseudoefedryny, ponieważ taki spadek od kilkunastu dni mam regularny. Jeden pozytyw to to, że mam mniejszy apetyt! Co jest mega dobre!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
A patrzyłeś jak jest po samej kofeinie?

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2012-07-26 14:53:59
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

suple na 1 porządny cykl

Następny temat

S.A.W i Napalm

WHEY premium