SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plecy i klatka

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2741

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 455 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8696
a da rade to jakoś wyleczyć?

Masa czy redukja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 455 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8696
może powiecie mi jak się tego pozbyć jestem dość szczupły może jakieś lekki czy coś bo 3x w tyogniu silka i 4-5 razy piła nożna

Masa czy redukja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 455 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8696
pomoże ktoś jak się tego pozbyć jakieś suple leki czy coś?

Masa czy redukja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12042 Napisanych postów 160435 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234400
wizyta u lekarza.
jednak w tym wieku pewnie każą czekać

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 455 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8696
jak do rodzinnego to nic się nie dowiem bo to idiota sory za wulgaryzm

Masa czy redukja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 150 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1759
Weź się za trening by przybrać trochę mięśni i od razu lepiej to będzie wyglądało. Wydaje mi się że dość drastycznie zleciałeś z wagi i dlatego tak to wygląda. Dobra dieta + zbudowanie jakiegokolwiek mięśnia + cardio i powinno to wrócić do ładu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 455 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8696
no spadłem z wagi 88 do 65 a siłownia 3-5 razy w tygodniu piłka nozna 4-6

Masa czy redukja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 99
W Twoim przypadku zalecalbym przedewszystkim spozywanie dobrze dobranych produktow, aby toja sylwetka jeszcze bardziej sie nie zalala. Oprocz tego oczywiscie TRENING. I tutaj nic nadzwyczajnego, proste, podstawowe cwiczenia na klatke i plecy na pewno wystarcza.
Z supli polecalbym ewentualnie jakas kreatyne na przyrosty i moze jakis spalacz.
NAJPIERW CEL, POTEM WIARA I WIELKA DETERMINACJA, NA KONCU SUKCES.
Powodzenia !

Zmieniony przez - bodymush w dniu 2015-05-09 23:07:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 455 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8696
znaczy wiesz na taką 100% diete mnie nie stać ale trzymam zarys diety przede wszystkim nie jem smażonego fass foodow i słodyczy a bazuje w mięsach gotowanych ryżach serkach itp :)

Masa czy redukja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 455 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8696
to ja mam teraz redukować czy masować?

Masa czy redukja

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę wyjaśnienie wyniku badania RM

Następny temat

Problemy z sercem?

WHEY premium