SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan dla kolarza biegacza

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 460

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

22

Waga

100

Wzrost

185

Obwód ramienia

35

Obwód klatki

108

Obwód uda

64

Obwód talii

95

Staż na siłowni

5

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

200/400/50

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Tylko T3 i sally

Opisz swój plan treningowy

Kolarstwo 7-10h, bieg 3-4h, basen 2-3h, siłownia 2h

Cel cyklu

Wzrost wytrzymałości, poprawa estetyki po redukcji, wzrost siły.

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Brak

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Ogromna tendencja do tycia wynikająca z nietrzymania diety przy kontuzjach

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

OK

PPM (podstawowa przemiana materii)

Raczej skłonny do porostu owłosienia.

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

2600
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1057
Witam,
Zwracam się z pomocą do Was w celu wyboru odpowiednich cukierków dla mnie. Aktualnie jestem na redukcji po kontuzji i wcinam T3 z sally.
Jednak za 2 miesiące planuję skupić się trochę na poprawie wydolności i siły, co polecicie?
Dużo biegam i trenuję kolarstwo amatorsko, także nie ukrywam, że zależy mi na wycieniowaniu i poprawieniu jak najbardziej powyższych :)

Z góry dziękuję za pomoc, wszelkie cenne uwagi mile widziane :)

Ankietę wcięło, więc wrzucam tutaj:

Wiek: 22
Waga: 100
Wzrost: 185
Obwód ramienia: 35
Obwód klatki: 108
Obwód uda: 68
Obwód talii: 95
Staż na siłowni: 5 lat
Ile i jakie przebyte cykle sterydowe: Brak, tylko T3 i sally
Cel cyklu: Redukcja, wzrost siły i wytrzymałości, wycieniowanie się na maxa.
Poziom BF% (tkanki tłuszczowej):
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): Ogromne tycie przy kontuzjach
Stan zdrowia: OK
Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia: Raczej zarośnięty
Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą): Nie dotyczy



Zmieniony przez - Mario_Cipollini w dniu 2016-06-05 01:29:42

Zmieniony przez - Mario_Cipollini w dniu 2016-06-05 01:30:28
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
4cm w udzie Ci urosły przez chwilę między tymi dwoma ankietami dobry towar leci a tak ogólnie,to z Ciebie nic nie zostanie jak Ty masz 185 wzrostu a dalej prawie metr w pasie i chcesz jeszcze bardziej ciąć to w ramieniu z 32zostanie,a Ty o dopingu myślisz,wiem że kolarstwo to nogi,ale chyba jakiś ogólny wygląd też się liczy skoro za cel stawiasz sobie "wycieniowanie na maxa" "poprawę estetyki" i takie tam. Jak tyle godzin tygodniowo trenujesz to faktycznie o diecie to nie wiesz nic. Może po ukladaj sobie wszystko od początku,a sterydy zostaw na kiedy indziej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1057
Wracam po długiej kontuzji, dlatego jestem ulańcem i temu taka waga :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to weź się za treningi, a z dopingiem się wstrzymaj na jakiś czas, bo nie wygląda to dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
Piszesz że masz problem z szybkim tyciem w czasie kontuzji. Brak silnej woli do trzymania diety to raz, ale przypadkiem T3 nie namieszało trochę w hormonach? Dużo tego brałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1057
Nie, T3 biorę od niedawna.
Co do nietrzymania diety- 1,5 roku nic nie robiłem, miałem problem z kręgosłupem i każdy wysiłek kończył się ogromnym bólem. Dopiero po operacji pomogło.

Dieta przy trenowaniu jest tip top trzymana, żadnych wyłamań, także jedynie przy kontuzjach psycha siada.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

undestor - max stężenie

Następny temat

dołożenie boldenonu do cyklu na testosteronie cypionat

WHEY premium