SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plamki na twarzy...po tradziku

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34665

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 76
wiesz co ja zapomnialam napisac ze ten skinoren mam kurna uzywam czegos i na nazwe niespojrzalam heheh dobra jestem powiem ci ze troche widac efekt ale to nie jest to kurna no juz nieiwem co mam klasc na ten ryjek masakra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niunia Ja już nie będę się żali ile to kasy wydałem, ile już z tym walcze, samych peelingów miałem 8 (każdy po 150 zł). Sam już zwątpiłem w to, że się wylecze. Mam 23 lata w LO nie miałem trądziku, może kopiero dorastam ****a . Idź do dobrego dermatologa, zapłacisz sporo kasy, a i tak nie spodziewaj się cudów. Im tylko o to chodzi, żeby od nas kase wyciągnąć. Im dłużej się leczysz tym on więce zarabia. Ja mam to juz w dupie. Pozdrawiam. Odrazu mi lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000
ja od wczoraj ładuje "Brevoxyl" narazie nic nie widać ^^

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cregg ten lek brevoxyl jest na recepte? Napisz coś więcje o nim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
brevoxylu uzywalam jakis czas gdy mnei wysypalo na plecach kiedys
pomogl ! a pryszcze nie wrocily do dzisiaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
malutka_k a ja myślałem, że kobiety nie maja trądziku na plecach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 76
yyyyyyyyy dzieki z apocieszenie aha rozumiem czyli nic z tego w dupie wykorzystam to co mam i zobaczymy jak nic nieda to mam w dupie tych lekarzy trudno z takim ryjem da sie zyc no zesz w morde
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000
http://www.brevoxyl.pl/  (20pln zaplacilem)

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
tzn ja mialam pojedyncze krostki ale wolalam odrazu sie tym zajac
ale tak jak juz pisalam -nigdy nie powrocilo nawet po sloncu.
dermatolog powiedziala ze to od nadmiaru slonca sie zrobilo fakt bylam po 2 tygodniowym pobycie w Grecji wiec to prawdopodbne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gdyby w Polsce była taka pogoda jak w Grecji to nie było by problemu z trądzikiem. Ja przed wakacjami wyeliminowałem plamy, blizny i przebarwienia po trądzikowe, przez całe wakacje nic nie wyskoczyło, dbałem o cere(w zasadzie dalje dbam ), cały czas smarowałem buzie kremem z filtrem, była czysta , zadbana, lekko opalona, poprostu było super. Koniec wakacji, lata, październik. Pojawiły sie pierwsze krosty, dalej juz wiadomo co było ..... ehhhhh
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zagadnienia z Biologii

Następny temat

Cavinton

WHEY premium