SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plamki na twarzy...po tradziku

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34664

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34
Witam właśnie używam Differin żel rezultaty są ale co z tymi plamami <szok> <szok>.Właśnie czytnołem wasze wypowiedzi i stwierdzam że jednak skoczę po ACNE DERM!!! zobaczę co z tym będzie. PoZdRaWiAm i do usłyszenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kalol66 - proponuję na początku wyeliminować trądzik, a potem wziąść się za blizny potradzikowe i przebarwienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34


Dzięki bardzo i tak zrobię 3 maj się i miłego jeszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34


hej!!! Z takim zapytaniem czy można stosować kremy np"NIVEA"bo mam trądzik jeszcze nie znikł a skóra tak się łuszczy nieraz to "płatami" odchodzi a nieraz to szczypie straszne uczucie. Proczę o odpowiedz PoZdRo

i miłego jeszcze !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest taki krem Cutibaza dobrze nawilża, jest przeciw bakteryjny, ale ma jedną wade, jest dość tłusty i strasznie świeci się po nim buzia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34


ONLY20 - Dzięki ogromne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7
musze wam powiedziec ,że miałam masakryczne przebarwienia po syfkach w okolicach ust.Policzki i czoło miałam czyste,jak u niemowlaka(i dalej takie mam),wrecz brzoskwiniowa wymarzona cera, a tu takie coś ,jak oskalpowana. Syfki owe niewiedzieć czemu powracały natarczywie, nie zdążyłam "zasuszyć" jednych a juz następne się kotłowały pod skórą. Wpadłam przypadkowo na pomysł by posmarować te paskudne zjawiska zoviraxem...i uwierzcie!!! w miejscu gdzie posmarowałam syfek już więcej sie nie pokazał.Powstałe przebarwienia(niestety ich zovirax nie pokonuje)"usunęłam"dość sprawnie peellingiem do ciała(!) nivea z ryżem i kwiatem lotosu. I znów(nareszcie)powracam do idealnej cery sprzed kilku(tak,tak...tak długo dochodziłam do sutku...), nic tylko ciezyc sie życiemPozdrawiam wszystkich przebarwieńców)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7
acha...zoviraxu można używać tylko(niby)przez 8 dni...trzeba przerywac to smarowanie na kilka dni, bo to silny antybiotyk, ale za to mozna smarowac 4 razy dziennie.Super mocny syfek zniknie w 2 ni. Moje leczenie trwało ok.3 tygodni, oczywiscie z przerwami w smarowaniu, a naprawdę było masakrycznie.Jeszcze raz pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zagadnienia z Biologii

Następny temat

Cavinton

WHEY premium