SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piperyna - rzeźba i masa.

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4266

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Banan z działu Odżywki, Suplementy.
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Często byłem pytany o piperynę... Na mojej stronce autorskiej znajdziecie artykuł - "Pieprz - dopingująca przyprawa", w którym wyjaśniam mechanizmy lipolitycznej i anabolicznej aktywności piperyny.

Przejście z "batona" w moim podpisie lub z adresu:

www.slawomirambroziak.pl

S. Ambroziak

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
witam, podejrzewam ze mam problemy skorne po piperynie, mozliwe ze to wlasnie od niej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Możliwe! Fragment jej budowy przypomina kwas nikotynowy - postać witaminy PP. W wysokich dawkach - może więc powodować efekt podobny do kwasu nikotynowego, objawiający się chwilowym zaczerwienieniem i swędzeniem skóry. Ale to raczej nic groźnego - szybko przemija i pojawia się tylko przy wysokich dawkach. Niemniej - jak powszechnie wiadomo - spożywanie dużych ilości ostrych przypraw nie działa zbyt dobrze na cerę.
1

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
dziekuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Na zdrowie!

S. Ambroziak

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Piperyna - spala tłuszcz i kształtuje muskulaturę.

Następny temat

nowe batony

WHEY premium