SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy i pewnie nie ostatni

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6824

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3306
napewno była poprawa siły, wytrzymałosci, regenracji, jakość mięsnia taka że po 3 miesiacach bez cwiczen byłem na pozycji wyjsciowej, czyli wszytsko sie sypło;) na cyklu było spoko, waga też dobrze szła, ale wg mnie meta to jedynie jako kick lub srodek by przed wakacjami zrobic ladniejszy zarys ciala;) druga rzecz to cena meta odblok oslonki witaminki i inne p******y ''neizbedne'' do ''bezpiecznego'' cyklu to ok 250 zl a za to masz np dwa miechy na cypio. ale widzisz, masz 19 lat, dlaczego wiec juz chcesz lapac jakis doping? im wczesniej zaczniesz tym wczesniej skonczysz (w trumnie) ;) doping uzaleznia:D widzisz ze rosniesz, pozniej chcesz wiecej i wiecej i wiecej:D

...ja idę lekkim łukiem ale trzymam się logiki...!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
dzieki,spokojnie nie bede robił cyklu za cyklem postaram sie robic wszystko w miare rozsądnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
.

Zmieniony przez - KabaSss w dniu 2012-04-06 02:08:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
od wczoraj zaczełem cykl i tak sie zastanawiam z dawkowaniem , biore póki co 20mg ed tylko myśle czy nie lepiej zamiast 2tab podzielic na 4 czesc i łykać co 4h ,moje tabletki mają takie specjalne wciecie do dzielenia na pół
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1135 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18361
Oppeto a myslisz ze miesien na cypio bedzie wiele wiekszej jakosci niz z mety? Na pierwszy to juz jak cos bym propa polecal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
prop na drugi z deca myślałem

Zmieniony przez - KabaSss w dniu 2012-04-20 03:03:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
moze ktos bedzie wiedział dlaczego caly czas czuje takie szybkie drgania za kazdym razem w innym miejscu wydaje mi sie ze nawet na sercu albo w poprostu gdzies w środku klatki ,biore 6 tab asparginu ,zma na noc i do tego jeszcze witaminy,minerały i nie wiem co jest grane od czego to jeszcze moze byc ?

Zmieniony przez - KabaSss w dniu 2012-05-07 01:07:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1163 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38165
Coś moze na tle nerwowym? pij duzo wody, uzupelniaj elektrolity, a co do asparginu to jego przyswajalność jest słaba z racji najprostszej formy magnezu, poszukaj raczej albionu magnezu. Po cyklu z saa mam podobnie z czasem przechodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
no z tymi nerwami to by sie zgadzało ,ogolnie takie oznaki to chyba raczej nic powaznego i trzeba poczekac az przejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
zapytam jeszcze juz na zaś ,ile powinienem byc off po cyklu ? wiem ze to sprawa indywidualna ale tak mniej wiecej zeby wszystkie parametry wrocily do normy jezeli na badaniach bedzie wszystko ok,miesiac starczylby zeby potem wejsc na propa ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odblok po dece +testosteron

Następny temat

Cykl Propem

WHEY premium