SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl sterydowy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1085

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 80
Cztery rzeczy: ( estrogen estradiol progesteron i prolaktyna)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 80
daniel69-1988
Dużo czytałem na ten temat i nie mogłem nigdy tych czterech rzeczy połączyć ze sobą ylko tyle że to chormony żeńskie najlepiej jak ktoś wytłumaczy prosto :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 5610 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34643
nie choroby a hormony , ktore występują i u męrzczyzn i u kobiet, są niezbędne do prawidlowego funkcjonowania naszych organizmow, idz , zbadaj zebys znam swoje normy przy ewentualnym powrocie no nich po ewentualnym jakimkolwiek cyklu (estradiol to to samo co ESTROGEN)

Był Będzie Jest...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 5610 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34643
lapczywy
przed badania, Tsh,ft3,ft4, Fsh, Lh, Estradiol, Prolaktyna, Testosteron Całkowity, Progesteron, Morfologia...


zrob te badania, mozesz w ramach pakietu zbadac swoją wątrobe do tego...
koszt pojedynczego badania w granicach 10-30zl od badania, zaplacisz pewnie okolo 150zl lacznie, wyniki z reguły w ten sam/na nastepny dzien. pozdro.... PS, ogolnie to tak z mojej strony, najpierw lepiej poczytaj troche na temat treningow, diety, przestudiuj troche teorii a dopiero za jakis czas pomysl o SAA. pozdro.

Był Będzie Jest...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 80
Tak też zrobię a co myślicie na temat tych dwóch sterydow?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Salbutamol jak dlugo i jakie dawki

Następny temat

Badania - gdzie najlepiej ?

WHEY premium