SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl kreatyny.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3041

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 152 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8787
Witam. Od jakichś 6 miesięcy chodzę na siłownię. Przez cały ten czas, robiłem to jedynie dla kondycji, nie chciałem zalegać przed kompem, ale z drugiej strony nie ćwiczyłem na odwal się. Teraz jednak trochę mnie to zainteresowało, szukam lepszych efektów (teraz są, ale niezbyt znaczne) i ułożyłem sobie dobrą dietę na masę + FBW 3x w tygodniu, a za parę dni początek kreatyny. Mam jednak pytanie odnośnie owej kreatyny. Wiadomo, że sport ten nie należy do zbyt tanich, więc chciałbym się dowiedzieć, czy da radę przejść jeden porządny cykl, aby dobrze nabrać masy, a następnie kupić ewentualny gainer i utrzymywać efekty dietą? Czy jeśli podejmuję się kreatyny to na minimum ileś tam cykli?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cykl kreatyny 8-12 tyg. 5g w DNT i 10g w DT

Gainer to nie jest jakiś cudowny proszek na mięśnie - tylko gorsza alternatywa posiłku (np. kurczaka z ryżem).

Efekty kreatyny jak i również ich utrzymanie zależą od tego czy dieta jest dobra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 152 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8787
Wiem, poczytałem trochę. Chodzi mi o to, czy mogę przejść jedynie jeden cykl i ją odstawić całkowicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pewnie, czemu miałoby być inaczej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 152 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8787
A no zawsze mi się wydawało, że różne suplementy to jest swego rodzaju zobowiązanie i jak zaczynasz, to nie przestajesz od tak sobie :P No ale dobra, to mam jeszcze jedno pytanie, za równy miesiąc, czyli 4 tydzień cyklu, mam 18 kumpla, a wiem, że z alkoholem podczas cyklu nie za bardzo. I co teraz? Po trzeźwemu nienawidze, czy ten jeden dzień wódki może zaszkodzić? Widziałem już parę tematów "co zrobić na kacu przy cyklu", więc chyba bym przeżył.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jedz dobrze, nie chlej na umór, wypij kilka kieliszków, a nie pół litry :P i przede wszystkim dużo wody, najlepiej wysokozmineralizowanej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 152 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8787
Wiesz, każdy inaczej definiuje "na umór". W moim przypadku - słaba głowa, więc kilka kieliszków mi starcza :D Piwa nie piję w ogóle, a ta wódka będzie jedyna podczas całego cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to dobrze, że słaba - nie trzeba dużo, żeby być wesołym :P
pamiętaj zatem o jedzeniu i tej wodzie przede wszystkim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 152 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8787
Pierwszy cykl monohydrat, tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
różnice między różnymi formami (w działaniu) są minimalne (można powiedzieć niezauważalne)
bierz mono bo najtańsze ;) szkoda kasy na inne formy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 152 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8787
No dobra, poczytałem dalej, obejrzałem filmik faceta, który dobrze gadał, komentarze miał bardzo pozytywne i dowiedziałem się, że więcej jak 5g organizm nie przyjmie. Tak więc 5g w DT i DNT? Z drugiej strony wyczytałem, że 1g/10kg masy ciała. W moim przypadku jest to ~70kg, więc 7g dziennie. Jak to w końcu jest?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najpierw masa potem rzeźba

Następny temat

Pomoc dla początkującego

WHEY premium