SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6632

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 194 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1074
mam wrazenie ze troche sie nie rozumiemy. z dieta juz lepiej nie bedzie, na ile sie dam tyle jem co trzeba, wiem ze sa braki dlatego systematycznie pije gainera. to co piszecie to jest prawda, ale niestety malo kto ja stosuje. chce sobie zrobic jakis cykl i zobaczyc jak bedzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
metanabol w stalej dawce 25-30mg_ed przez 5-6tyg i wszytkoi skonczcie pjerdolenie ze kox nie dla niego, jak hcce to niech bierzepozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 194 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1074
to juz jakas opcja, tez nie chce brac jakies dobrego koksu na poczatek zeby nie zmarnowac jego potencjalu... ale np omy czy jakiegos syfu nie chce. a deka na pierwszy raz nie bardzo??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 750 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8629
elPakerro jak oma to jest syf to ja już słów nie mam na Ciebie. Zapyerdalaj kolego ćwiczyć normalnie i żreć na potęgę. Jedyna metka dobra dla ciebie to łososiowa w komplecie z bułką. Jak byś jadł tyle co potrzeba to byś wyglądał po 4 latach inaczej. Więc albo walisz w hooja albo masz tasiemca i z nim się pokarmem dzielisz. A rozpisywanie Ci kolego jakichkolwiek sterydów jest poniżej krytyki....

P.s. odzywa18 trzymaj fason. Zerknij na jego foto i powiedz że koks dla niego....

Zmieniony przez - jakub14500 w dniu 2009-10-14 16:30:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 194 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1074
nie, oma jest super :) ale jednak az tak zdesperowany nie jestem. "zrem" tyle ile sie da i uzupelniam to gainerem, czytaj dokladnie. i nie mowcie ze sam koks nic nie da, bo widzialem jak chlopaki po 16 lat puchli w oczach,a nawet nie wiedziac co to jest dieta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 750 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8629
To żryj tą metkę. Jedyny efekt który uzyskasz to więcej pryszczy na twojej chudej klacie i żyłka na bicepsie. Jesteś AS. A z foto które zapodałeś wyglądasz właśnie na 16 lat. Zero treningu. Zero diety. Zero pokory. To ostatnie będzie cię kosztowało zdrowie. Ja Ci kolego dobrze radzę. Koks to nie zabawa....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3595
elPakerro - Twoja dieta jest rowna zero Tyle Ci powiem! nikt tu nie chce śmiac się z Ciebie, ani ośmieszac Cie, ludzie poprostu probują sprowadzic Cię na ziemie... zacznij dobrze jesc ewentualnie jakieś odzywy jestem tego czystym przykładem 44 na wicie bez soku mowi wszystko więc można naprawde coś zrobic ze sobą!
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 194 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1074
no ja czytalem ze wszystko jest dla ludzi, przy odpowiednich dawkach, odpowiednich oslonach, przerwach, mozna zredukowac szkodliwe dzialanie. przeciez niektorzy lekarze przepisuja sterydy szczuplym ludzia i jakos nie kaza im jesc metki lososiowej z bulka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3595
wszystko jest dla ludzi zgadza się ale w Twoim opisanym przypadku co mozna jeszcze wywnioskowac po zdjęciu koks nie dla Ciebie.. ja bym mogł się zastanowic ale nie chce bo wiem ze na sucho mozna duzoooooooo zrobic więc sprawa jest jasna każdy CI to powie....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze o popoc zaawansowanych

Następny temat

co na 2 cykl??

WHEY premium