SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl: NPP

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16245

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
Cykle bez użycia testosteronu robią zawodnicy przygotowujący się do startu w zawodach BB i też nie przez cały okres przygotowań który trwa zwykle 12-16 tyg. ale w ostatnich 4-6 tyg.przed konkursem.
Z kolei cykle na rozbudowę masy bez użycia testa to pomyłka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 863 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9235
pomylka ale niech sie przekona sam na swoich jajach i braku popedu a w najlepsym przypadku bedzie mu sie chcialo ale maly nie zaskoczy niestety..

== Oo f f ==
los ami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 320 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25609
daj hcg 500j co 5 dni i sprawa obnizonego libido rozwiazana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z tego co wiem to sama deca pomimo swoich właściwości niedaje mamy. A propo gościu liczy na mase jak po normalnym cyklu bedzie zwis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
szyryf dobrze napisal jak panna goraca to i staremu dziadkowi stanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
to czemu korwa ja mam inaczej szczególnie jak schodzę z towaru

temu wole być na cyklu z serii "never ending story"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
j/w spadek libido nie oznacza całkowitej impotencji po prostu panna się musi bardziej namęczyćja kiedyś biłem dece z testem w stosunku 2:1, fakt poblokowało mnie straszliwie w sensie takim, ze w ogóle nie miałem ochoty na seks, w ogóle o tym nie myślałem, jak trafiła mi się w tym czasie panna podszedłem do tego na spokojnie, nie stresowałem się, że niby poblokowany jestem,powiedziałem jej w prost jaka jest sytuacja, że może nic z tego nie wyjść, nie miałem żadnego ciśnieni, że coś nie zadziała i co?/i wszystko było oktak, ze z tym super blokiem po nandro nie ma co przesadzać....90% to kwestia psychiki i panny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
u mnie podobnie

na nadrolonie dziewczyna mnie musi namawiac na sex
zero popedu
ale jak juz mnie nakreci to mozna wbijac sie
co prawda odczucia jakies slabsze ale bzykac sie da
tak jak pisalem trzeba sie zastanowic
czy cykle sie robi po to zeby dobrze wygladac
czy zeby dobrze bzykac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
tak jest chvj z potencją liczy się masa

btw.chyba zaraz sobie ustawie taki podpis pod wypowiedziami

Zmieniony przez - luki77 w dniu 2009-04-12 12:25:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54061
prnola wlaczyc,ruszyc wyobraznia i jeeeedziemy!!!grunt to nastawienie i psychika jest najwazniejsza byle by sobie nie wkrecac.

Zmieniony przez - szeryf-81 w dniu 2009-04-12 12:33:57
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy mozna to laczyc

Następny temat

Ból jądra

WHEY premium