SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy Start - akcja K&F i SFD

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22537

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5862
Masti mam pytanie jak wrzuce w tym temacie moje jakies nowe foty zaprowadzisz je tam gdzie powinny być bo nie mogę nic zrobić innego??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10088 Napisanych postów 30418 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728969
Wyjasni to kolega Pierwszystart,jak to zrobic,ja nie mam takich mozliwości by tam cos dodać-np zdjęcia- danemu zgłaszającemu sie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 147
Drogi Poltorson, http://pierwszystart.pl/formularz-zgloszeniowy/ oto link to strony zgłoszenia. Wystarczy, że wypełnisz, dołączyć zdjęcia a my je umieścimy na stronie konkursu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5862
dzis wieczorem przesłąłem kolejne fotografie czekamy na udostępnienie i zachęcam do oglądanie pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5862
wsłałem zdjęcia i jeszcze ich nie dodano:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10088 Napisanych postów 30418 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728969
Aż tyle wysłałeś?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5862
no zeby było co wybierac i oceniac:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 147


Najnowszy uczestnik Pierwszego Startu.

Zapraszamy na stronę www.pierwszystart.pl
i na Forum do oceny zawodnika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 147


Najnowszy uczestnik Pierwszego Startu.

Zapraszamy na stronę www.pierwszystart.pl
i na Forum do oceny zawodnika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 147


KRYSTIAN ŁUKASZEWICZ

Tu wprowadź tekst linku...

FORUM KIF
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KIEDY KALENDARZ KULTURYSTYKI NA 2013?

Następny temat

Trenuj z Karolem Małeckim-Dwugłowe Uda,odcinek 8

forma lato