SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piłkarskie cytaty

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 137433

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131096
good job

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
Strejlau (czy jak tam się pisze jego nazwisko) kiedyś powiedział, że na boisku zrobił się smog, bo widocznie w tamtym sektorze więcej kibiców pali papierosy

rozwalił mnie tym.

On też chyba powiedział, że jest dwóch braci de Boer. Większość z nich gra w Barcelonie

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
dobre, dobre

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Część tych cytatów jest do śmiechu, a część budzi przerażenie kto w tej naszej piłce pracuje.

Michniewicz jest dobry, ale część cytatów odpatruje od innych trenerów, np. kilka razy mówił o tym autobusie w polu karnym. Nie do przebicia jest oczywiście Smuda, którego i tak musiałem troszkę ocenzurować.

Z Anglików najbardziej mi się spodobał Bill Shankly, pasjonat swojej pracy, no i kilka cytatów przeszło do klasyki.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
w niektórych cytatach kryje się wielka piłkarska mądrość

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 82
fajne fajne ;P

... Magia futbolu
liczy się tylko czysta gra ...
Kc Nożna :*:*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1157
Pan Kazimierz Górski zapytany kiedys o to, jak zagra Reprezentacja powiedzial "Zagramy systemem A, B albo C. W bramce Tomaszewski."

"Kto nie ma odwagi do marzeń nie będzie miał siły do walki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1157
"A ja przeciez chcialem tylko to, co kazdy chlopak w Argentynie - dać mojemu krajowi mistrzostwo świata" (Diego Armando Maradona)

"Jest dwóch Chrystusów - jeden w Niebie, drugi w Barcelonie, ale obaj czynią cuda." (Christo Stoiczkow)

"Wielkie jego zasługi, wielkie, ale gdyby zmarnował moje podanie, chyba bym go zabił." (Enrique (O bramce Maradony po rajdzie przez pół boiska))

"To ten, o którym wam mówiłem, że będzie najlepszy na świecie" (Waldemar de Brito o Pelem)

"Numer 10 w Santos należał bezdyskusyjnie do mnie. Aż do przyjazdu małego czarnego chłopca o patykowatych nogach, który przeszedł d ohistorii jako Pele" (Vasconcelos, byly zawodnik Santos)

"Kiedy zobaczyłem, jak gra Pele, chcialem po prostu zawiesic swoje buty pilkarskie na kołku." (Just Fontaine)

"Czasem myślę, że fitbol został wynaleziony dla tego magicznego piłkarza." (Bobby Charlton o Pelem)

"Powiedziałem sobie: jest taki jak ja, kropka w kropkę. Myliłem się." (Tarcicsio Burgnich, włoski obrońca w Pucharze Świata w 1970r. o Pelem)

"Większość dzisiejszych kibiców nie widziała, jak gra, a jednak uważają go za część swojego życia" (Henry Kissinger o Pelem)

"Pele jest jednym z nielicznych, którzy przeczą mojej teorii: zamiast pietnastu minut slawy bedzie mial pietnascie stuleci" (Andy Warhol)

"Być może nie wiecie, kto to Chrystus, jednak nazwisko Pele słyszeliście."

Dziennikarze oczekiwali, że trener wyrzuci Leonidasa z reprezentacji za jego zachowanie:
-Nie zrobi tego - odparł Leonidas
-Skąd ta pewność?
-Bo ja jestem Leonidas...

"Jeśli chcą mi dać nagrodę, niech im będzie. Ja gralem w pilke po to, zeby strzelac gole, a nie zdobywac nagrody." (Ferenc Puskas po przyznaniu mu tytulu Króla Strzelców Stulecia)

"Prasa krytykowała mnie, że zanadto drybluję. Aż pewnego dnia Albert Batteux powiedział: "Jeśli nie będziesz więcej dryblował, usunę Cię z drużyny." I nigdy nie przestałem trenować tej techniki." (Raymund "Kopa" Kopaszewski)

"Nie jest ważna szybkość w nogach. To piłka musi by szybka i dlatego ewst okrągła." (Alfredo Di Stefano)

"Głowa służy do myślenia." (Alfredo Di Stefano tlumaczac swoja slabsza gre glowa)

"Strzelilem trzy gole w ciagu tych slynnych 20 minut. W koncu przegralismy 3:6, bo Pele się zdenerwował i zdobył dwie bramki. I tak powstał słynny nagłówek pisma "France Football": Eusebio 3, Pele 2. To najlepsze wspomnienie w mojej karierze." (Eusebio)

"Mój cień jest czarny. To Pele... Nie nazywajcie mnie tak, proszę. Pele to Pele. Ja mam na imię Eusebio." (Eusebio)

"Świat byłby lepszy, gdyby przestrzegano trzech podstawowych zasad obowiązujących w sporcie: dbać o siebie, dbać o własną drużynę, pamiętając, że każdy zespół składa się z wybitnych indywidualności, oraz szanować przeciwnika." (Rivera)

"Pele jest moim przyjacielem, moim bratem. Dziś moglibyśmy grać w jednej drużynie... Nie wiem tylko, który z nas nosiłby koszulkę z numerem 10." (Eusebio)

"Byłem bardzo chudy. Ważyłem tyle, co nic. Dlatego najważniejsza była technika. W swoim pierwszym meczu byłem tak słaby, że nie pozwolili mi nawet wykonywać rzutów rożnych, bo pilka nie dolatywala do bramki" (Johann Cruyff)

"Nie ma takiego prezesa, który będzie mi mówił, co mam robić. Zamieniłem Ajax na Feyenord. Wściekłośc, którą odczuwam, może mnie zaprowadzić daleko." (Johann Cruyff)

"Dla nas, kibiców Udinese, Zico znaczy tyle, co silnik ferrari umieszczony w garbusie. Czuliśmy się dumni, posiadając tak wyjątkowy, a zarazem nieprawdopodobny samochód." (Luigi Maffei o Zico)

"Jeśli futbol ma duszę, to nazywa sie ona Zico." (Slogan reklamowy)

"Futbol i muzyka mają wspólne korzenie. Obydwie dziedziny są kolektywne, a ich areną są stadiony i ulice. W miejscach, w których inne formy wyrazu nie są akceptowane, stanowią rozwiązanie dla młodych ludzi, którzy chcą żyć po swojemu. Właśnie tak: piłka i reggae przenoszą wolność." (Gullit)

"Nie mieszam się do polityki. Nie uprawiam polityki, ponieważ nie uważam apartheidu za system "polityczny". Wedłud mnie apartheid jest ujmą dla ludzkości. I nie wierzę, żeby sportowcy mogli nie potępiać rasizmu i apartheidu. Problem polega na tym, że dziennikarze nie pytają ich zbyt często o poglądy polityczne i stosunek wobec niesprawiedliwości na świecie. Na ogół chcą wiedzieć wszystko o meczach, o szansach zwyciestwa jednego zespołu nad drugim... Ale przecież piłkarze nie są głupcami..." (Gullit)

"Gullit? Nie wiem, który z nich większy: piłkarz, czy człowiek." (Sven-Goran Erikson)

"Podziwiam Platiniego. Podziwiam Maradonę. Ale żeby wygrać, muszę mieć Matthäusa" (Giovanni Trapattoni)

"Nigdy nie byłem mistrzem; jestem jedynie fanem efektywności." (Lothar Matthäus)

"Wygrać z zawodnikami, którzy cieszyli się wielkim uznaniem w ciągu ostatnich pięćdziesięciu lat, to powód do dumy. Futbol oznacza dla mnei wszystko. Zawsze był moja największą pasją oraz rzeczą, którą umiałem robić dobrze. Jeszcze dzisiaj, praktycznie u schyłku kariery, grając w piłkę, czuję się szczęśliwy. Jest to dla mnie wielki honor." (Zinedine Zidane o wynikach najlepszego europejskiego piłkarze ostatniego pięćdziesięciolecia.)

"Jego gra przywodzi na myśl mistrza Leonarda da Vinci malującego jakiś wspaniały obraz." (Giordano Fattori z "Gazetta dello Sport" o Zizinho)

"Ona daje mi pieniądze, sławę, jest niczym żona: śpię z nią, dobrze ją traktują, darzę szacunkiem, nie pozwalam jej uciec i każę pracować." (Neto (?) o piłce

"Gdyby istnieli tylko mistrzowie tacy jak on, futbol nie byłby grą. Byłby widowiskiem artystycznym." (Sepp Herberger o Franzu Beckenbauerze)

"Nie po to przejechałem taki kawał drogi, żeby siedzieć na ławce." (Romario)

"Jestem Brazylijczykiem, a dla każdego Brazylijczyka Pele jest bogiem, dla mnie też. Ta gra nie powinna nazywać się futbolem, jej nazwa powinna brzmieć: Pele." (Romario)

"Ponieważ byłem bardzo drobny, w Brazylii powiedzieli mi, że w futbolu nie zrobię kariery" (Ronaldinho)

"Kto nie ma odwagi do marzeń nie będzie miał siły do walki"

...
Napisał(a)
Usunięty przez -Baca- za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1157

"Kto nie ma odwagi do marzeń nie będzie miał siły do walki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Dzięki Wo_Jo_Ann za wzbogacenie tematu.


Dzisiejszy cytat dnia:

Drużyna piłkarska to nie jest tokarka. (Franciszek Smuda)

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TYPER Orange Ekstraklasa 2007/2008

Następny temat

Ruch Chorzów nie zagra w Orange Ekstraklasie!

WHEY premium