SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piłka ręczna

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 25365

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6460 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25989
Gram na turniejach szkolnych(w srode rejonowe zawody), ale nie przepadam


Sport, w kórym łatwo sie wybić(młodzież)3 mych kumpli i 2 kumpele grają w kadrach polski młodzieżówek

Liczą sie bardzo warunki

juve!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2164 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23575
Nie aż tak bardzo jak myślisz, jeśli masz opanowane do perfekcji wszystkie rodzaje rzutów, jesteś szybki to możesz z powodzeniem grać na skrzydle

Barcelona forever!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6460 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25989


Znałem kolesia,który na turniejach na skrzydle rzucał bramek ile wlezie, zawsze król strzelców na turniejach wielkopolskich...szybki łokrutnie, ale nie zaostał wzięty do kadry Polski tylko dlatego ze był po prostu za niski(miał jakieś 165cm)

Majac dobe warunki masz 2x razy większe szanse żeby Cie zauważyli

juve!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2164 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23575
No oczywiście, wyższego zawsze łatwiej zauważyć, a tak na serio to chciałem tylko udowodnić że warunki to nie wszystko, świetnym tego przykładaem jest koszykarz Allen Iverson

Barcelona forever!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
technika, szybkość, zwinność cwaniactwo i spryt również mogą sprawić, że w tej dyscyplinie dojdziesz na szczyt.

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 260
heh gdybym po zebraniu w jajka przestal grac too nie pogralbym zbyt dlugo dzisiaj np pierwszy trening po skreceniu nogi i dostalem (mimo ochraniacza boli :d) . No ja gram w kadrze swietokrzyskiego na serio fajny sport i warunki oczywiscie wazne ale to nie wszystko... na warunki patrza w juniorach itp. podczas wyboru do kadry wojewodztwa, polski ale jesli sie tych warunkow nie ma a cwiczy sie caly czas konsekwentnie to tez mozna sporo osiagnac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
spychu zapraszam tutaj
https://www.sfd.pl/temat299056/
mysle ze pomozesz w sprawie piłki ręcznej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 7885 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23218
Grałam kiedyś przez 4 lata Świetnie rozwija ogólną sprawność.
Świetny sport, troche brutalny i mam wrażenie, że zwłaszcza w wydaniu Kobiet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 269 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2647
Ja gram od 1,5 roku, fajny sport. Bednara w jakim grasz klubie i w jakiej kategorii wiekowej ?

Zobacz i oceń moją siłownię - http://www.sfd.pl/Moja_domowa_siłownia_v2.0-t427777.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 208 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3777
Pogrywam troche od 2 lat no i takie srednie wrazenia... z poczatku kazdy nienawidzi recznej ale z czasem mozna polubic dla mnie jako koszykarza najfajniesza jest lota jaka lapiesz z konterki jak sie na mase wybijasz i lecisz i lecisz.... taki sport do polubienia no i sie uodparniasz na ostra gre.

Bez ciężkiej pracy nie ma wielkich rzeczy...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Po co pływac ? ...

Następny temat

Waterpolo

WHEY premium