SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

piłka reczna

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3766

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
czy ktos wie czym sie charakteryzuje "miękkość chwytu" i co oznacza "podanie taktycznie słuszne"?

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6
hejkaniestety ja mam ten sam problem, również musze odpowiedzieć na pytanie czym charakteryzuje się miękkość chwytu a ludzie tu sie nabijają, kurcze nawet tej odpowiedzi w necie znaleźć nie można
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 491 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14527
Ale czego chwytu, piłki czy przeciwnika?Piłki to to że możesz szybko zrobic cos z nia, szybko odegrać, puscić lobik itp.

"O sporcie jesteś pokojem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
no uznalam ze wiadomo ze chodzi o pilke,przeciez w recznej nie chwyta sie zawodnika chyba, to nie zapasy eeeeeeeeee... a jakos tak ładniej nie mozna? Tak jakbys miał odpowiedziec komus na jakims sprawdzianie, zeby miało rece i nogi, no z tego co tam napisałes to... eeee... bez urazy bo dobrze ze ktokolwiek sie odezwał... ale mało to ma rece i nogi
A w ogole to jak ktos jest tu specjalista od recznej, to najlepiej niech sie do mnie odezwie bede baaaaaaaaaardzo wdzieczna

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 475 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2196
Specjalista od pilki reczej nie jestem, ale to "baaaardzo" mnie baaaardzo zainteresowalo Moze nim zostane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
no wiesz... bez przesady z tym baaardzo to jak wiesz cos na zadane pytania do mów śmialo jejku nie ma tu na całym forum nikogo kto gra w reczna i wie

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 7885 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23218
No wieć ja grałam przez 4 lata Ale to były czasy kiedy mówili na mnie jeszcze siusiumajtka I Nasz trener/wuefista nie mówił nic o "miękkości chwytu" i "podaniu taktycznie słusznym"

Przykro mi, że nic nie pomoge
Zadam może naiwne pytanie - studiujesz na AWFie - nie macie tam czytelni ?? A nie możesz zapytac tej osoby, która Cie uczy ręcznej, albo starszych kolegów ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 491 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14527
Z tego co wiem to w ręcznej chwyta się przeciwnika(nie tylko piłkę ossa), i to nawet nie kiedy jak zapasnicy, po to by mu przeszkodzić lub przerwać akcje, może sobie tez chwycić słupek jak lubi

"O sporcie jesteś pokojem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
tylko nie ossa, bo to sa "kości" macie czytelnie macie, tylko ja nie siedze teraz w Poznaniu a chcialam sobie powypelniac ten podrecznik juz teraz, jasne ze zapytam,ale to dopiero w nastepny weekend(studiuje zaocznie).
wprawdzie nie pasjonuje sie reczna,ani koszem, ani nożna, nie przewidziałam tego ze jak pójde na awf bede to miec ale te tyle co mialam okazje ogladac nie zauwazyłam zeby ktos tam chwytał przeciwnika, bo to przeciez chyba jest faul. Mówie "chyba" bo sie nie znam Jasne ze macha sie łapkami komus przed nosem ale nie tego kogos.
Masz fajnego nicka "pehr ling" , ostatnio koles nas pytał z jego działalnosci

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 491 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14527
Jaką ocenke dostałaś, czy tak tylko wyrywkowo was pytał.Widze że duzo o mnie wiesz .Zobacz sobie może Ci się przyda troszki histori https://www.sfd.pl/temat224688/.

"O sporcie jesteś pokojem"

"O sporcie jesteś pokojem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 475 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2196
ale te tyle co mialam okazje ogladac nie zauwazyłam zeby ktos tam chwytał przeciwnika, bo to przeciez chyba jest faul.


faul jest elementem gry, zarowno w pilce recznej, noznej, koszykowce itp. W pilce recznej to nawet jedna z metod obrony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
dzieki, a dostałam 4+ duuuuzo ich tam mielismy na tej historii, Nachtegala tez, mnóstwo ich bylo. A ty interesujesz sie historia kultury fizycznej czy tez jestes na awf-e? bo nie masz profilu wypełnionego

Zmieniony przez - oska5 w dniu 2005-11-24 14:16:25

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

indywidualny trening pływacki

Następny temat

Czy płaskostopie wpływa na wyskok???

WHEY premium