SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piłka Nożna - KiBiCe};-)

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14211

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 446
No widzisz... to masz znajomosci
ale wiesz ja nie mysle ze kazdy kto kibicuje druzynie jest zly!!My tu mowimy o kibicach czyli tych zlych, tych co wlasnie robia zadymy itp. a nie o tych dobrych. O dobrych mozna zrobic temat w sportach ogulnorozwojowych, a nie w eXtrim
No wlasnie a co to szkoly popieram Fire ja tez bym miala respekt do takich kolesi w szkole!!

No to chyba tyle...


PoZdRoooFFy

(:NaReCzKa:)

..::ŻyJ ChWiLą...NiE ŻaŁuJ sOg'óW::..
mLoDa_

..::ŻyJ ChWiLą...NiE ŻaŁuJ sOg'óW::..

mLoDa_

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7021
dzisiaj we Wroclawiu byla jakas mega zadyma "kibicow"... jedna osoba zginela a kilka rannych... policja zatrzymala okolo 200 osob... kibice byli z kilku klubow...

"... gdy ktoś mówi: ?Umiem już wszystko?, myli się - nie poznał on prawdziwego ducha muay" - Kaet Sriyapai

Pozdrawiam!
jocker_

"... gdy ktoś mówi: ?Umiem już wszystko?, myli się - nie poznał on prawdziwego ducha muay" - Kaet Sriyapai

Pozdrawiam!
jocker_

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28851
no Arka Gdynia jak zawsze musi sie wykazac swoja droga niezle to zorganizowali te same koszulki itp.

Pozdrawiam

Doradca w dziale Sporty Extremalne

Na www.sfd.pl od sierpnia 2001 roku!

--- GRA SFD: https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=65682 ---

--- Dzwonki do Nokii https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=71615 ---

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7021
Akcja byla zorganizowana wczesniej, chlopaki zdzownili sie i sie umowili... walka byla bez ograniczen , banda na bande... chlopak ktory zginal byl z Arki, i najprawdopodobniej zabil go kibic z dolnoslaskiego... generalnie nic nie mam do takich ludzi bo kilku takich znam... jak chca sie lac to niech sie leja miedzy soba i za swoj klub, ale niecha to robia gdzies w miejscach nie publicznych... albo jeden koles zabral ze soba tasak, to tacy juz nie ida sie bic tylko zabijac

"... gdy ktoś mówi: ?Umiem już wszystko?, myli się - nie poznał on prawdziwego ducha muay" - Kaet Sriyapai

Pozdrawiam!
jocker_

"... gdy ktoś mówi: ?Umiem już wszystko?, myli się - nie poznał on prawdziwego ducha muay" - Kaet Sriyapai

Pozdrawiam!
jocker_

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 626 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12264
smieszne rzeczy tu wypisujecie - szczególnie młoda . ku.. jak czytam jak piszecie o kibicach i wiem ze nigdy nie byliscie na meczu prawdziwym to mnie az glowa boli. swoją "wiedze" czerpiecie z telavizji a wiadomo co tam pokazują. nie chodzi mi tu o wszystkich ale o sporą czesc piszących w tym poscie. Idzcie chociaz raz na mecz i zobaczcie jak jest naprawde.

Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo. Zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska.
Tylko (L)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7021
"Chulinag to jest chlopak ktory za swoj klub odda bardzo wiele, bedzie sie bil za ten klub,jezeli kto bedzie ublirzal na ten klubie to on bedzie sie za niego bil, bedzie trwal przy nim zawsze, to sa tacy chyba najwiersniejsij kibice, tutaj jak mowie to sa elitarne grupy,i takich prawdziwych grup to ja uwazam w Polsce mozna bylo by policzyc na palcach obu rak, sa to zadkie rzeczy, zazwyszaj sa to kibice ktorzy mienia sie chuliganami aaa w gruncie rzeczy sa takimi szczurkami,takimi ktorzy sobie tam jezdza na mecze pokrzzycza troszeczke, wezma smietnik rzuca do sklepu przez szybe wystawowa i on uwaza sie za chuligana , a to jest taki chuligan ktory jak na takich 10-ciu chuliganow wyszlo by 2 to ciezko by sie czuli naprawde, prawdziwy chuligan to na pewni sie z tym nie obnosji idze sobie bez szalika, ubrany jak prezcietny kazdy normalny czlowiek, nie rzuca sie w oczy na pewno, wchodzi tlusze noi tak to wyglada" cytat z piosenki Peja (Slums Attack + Zbyszek) - Rugbiści... bardzo mi sie podoba tylko ze teraz juz w Polsce na prawde jest malo takich grup czesto w takich bujkach grupowych np: Warszawa, Wroclaw ostatnio ... czesto bandy biara w swoje szeregi ludzi ktorzy tylko ida sie bic a o klubie nie maja zielonego pojecia... noi te walki ze sprzetem to juz gruba przesada... robi sie coraz gorzej i gina kolejni kibice ( wiem ze tacy wiedze na co ida ale tu chodzi o smierc czlowieka i taki kibic tez jest czlowiekiem )

"... gdy ktoś mówi: ?Umiem już wszystko?, myli się - nie poznał on prawdziwego ducha muay" - Kaet Sriyapai

Pozdrawiam!
jocker_

"... gdy ktoś mówi: ?Umiem już wszystko?, myli się - nie poznał on prawdziwego ducha muay" - Kaet Sriyapai

Pozdrawiam!
jocker_

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 446
WFH85 - zrozum my tu nie piszemy o tych dobrych ludzikach ktorzy z zamilowania do Pilki noznej chodza na mecze, spokojnie siedzia sobie i ogladaja! Caly ten post poswiecilam tym co robia afery, bija sie...wiec nie wiem czemu masz do mnie pretesje, moze mi powiesz jeszcze ze nie istnieja zadymy kibicow i ze to wymysl TV?? tssss!! Zrozum mnie ten post opisuje "Kibicow - chuliganow" i to wlasnie oni nas moga pobic na meczu, to oni moga zdemolowac stadion, itp... Moga, nie musza. To ich wybor czy sa kibicami "z zamilowania" czy "chuliganami"...Moze teraz zrozumiesz niektore podteksty...

Wierzcie mi ja do tych spokojnych nic nie mam, przeciez kazdy moze isc ogladnac mecz, ale ci drudzy wydali mi sie idealnym tematem do dyskusji...i widze, ze mialam racje temat sie doskonale ciagnie.

Czekam na dalsze wypowiedzi!!

PoZdRoooFFy

(:NaReCzKa:)

..::ŻyJ ChWiLą...NiE ŻaŁuJ sOg'óW::..
mLoDa_

..::ŻyJ ChWiLą...NiE ŻaŁuJ sOg'óW::..

mLoDa_

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jak zdobylas wiedze o hooliganach ????
moze nie z tv???

dobrze jest zwycieżać
a jeszcze lepiej kopać leżącego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 626 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12264
awantury są, były i na pewno jeszcze będą ale gwarantuje Ci ze jak pojdziesz na mecz i nie bedziesz miala ochoty sie bić to Ci sie nic nie stanie . na stadionie WP moge Ci to zagwarantować. to juz nie te czasy ze policja jest na sektorach i tlucze profilaktycznie.
Chuliganka to tez swego rodzaju hobby . jedni lubią sie trzaskac na ringu o pieniązki a drudzy na ubitej ziemi/stadionie walczyc o sławe i prym . i mozecie mowic ze to co innego bo na ringu są zasady - tak na prawde to i na ustawkach są zasady ale i tu i tu są czesto łamane.
to jest temat medialny a Ty piszesz tu duzo rzeczy "przeinaczonych" wiec nie dziw sie ze sie tak rozwija .

P.S. nie mam do Ciebie zadnych pretensji.

Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo. Zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska.
Tylko (L)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11233
Jocker ,twój post na górze jest poprostu rewelacyjny.Widac ze znasz się na rzeczy.



Nie zdążył uciec, trafiony przewrócił się. Leżącego dobili... Teraz trzeba usiąść, poukładać wszystko, przemyśleć. Co będzie dalej? Na pewno nie zapomnimy".
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DO GRAJĄCYCH W NOGĘ!

Następny temat

Graffiti - Foty

WHEY premium