SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piłka Nożna - KiBiCe};-)

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14208

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 446
No to sie ciesze ze nie masz do mnie zadnych pretensji!!. Sam jednak przyznales ze awantury sa i byly!! wlasnie ja pisze o tych awanturach. Jak juz wspomnialam kibice dziela sie na 2 czesci i mysle ze w tym mnie popieracie:
- jedni z zamilowania. Oni sa nieszkodliwi chadza na mecze zeby je ogladac kibicowac druzynie, do tych kibicow chyba kazdy nic nie ma...oni sa wporzadku, zachowuja sie fair.
-drudzy chuligani. Do tych to kazdy ma inne zdanie. Ten rodzaj kibicow jest zupelnie inny. Oni sie leja, niszcza stadiony, chociaz tez nie zawsze(najczesciej jak przegraja)Ci chyba nie sa zupelnie fair...

Napiszcie moze jak wy spostrzegacie ich tych kibicow bo to nie ma sensu ze ja tu pisze jak ja na to patrze, a wy mi caly czas na mnie narzekacie...

DOCHODZE DO WNIOSKU ZE WASZYM ZDANIEM TO NIC TAKIEGO TE AFERY WSZYSTKIE ZE W NASZYM "PIEKNYM" KRAJU WSZYSCY POWINNI SIE BIC itp. MOZE TEZ BYSCIE COS NAPISALI!!CZEKAM NA ODPOWIEDZI

PoZdRoooFFy

(:NaReCzKa:)

..::ŻyJ ChWiLą...NiE ŻaŁuJ sOg'óW::..
mLoDa_

..::ŻyJ ChWiLą...NiE ŻaŁuJ sOg'óW::..

mLoDa_

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7021
po czesci sie zgodze z toba mLoDa_ tylko ze ci hooliganie ktorzy robia zadymy na meczach czesto nie sa prawdziwymi "hooliganami" tylko sa ludzmi ktorzy uwazaja sie za hooliganow i doprawadzaja do takich scen np. demolowanie stadionow, niszczenie skolepow po porwocie ze stadionow... ale w sumie teraz wiekszosc hooliganow uwaza sie tylko... prawdziwy hooligan bedzie sie tylko byl za swoj klub przeciwko hooliganom innego klubu...a i nie bedzie denolowal... a moze hooligan przeszedl przemiane i sens prawdziwego hooligana odchodzi w zapomnienie??? moze i tak ale mysle ze byli, sa i beda zawsze PRAWDZIWI hooliganii, sa to naprawde twardzi luzdie!

"... gdy ktoś mówi: ?Umiem już wszystko?, myli się - nie poznał on prawdziwego ducha muay" - Kaet Sriyapai

Pozdrawiam!
jocker_

"... gdy ktoś mówi: ?Umiem już wszystko?, myli się - nie poznał on prawdziwego ducha muay" - Kaet Sriyapai

Pozdrawiam!
jocker_

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 446
No wlasnie...Bardzo spodobala mi sie twoja wypowiedz. Jestes chyba pierwsza osoba ktora na tym topicku powiedziala cos z sensem lap SoGaCzA

PoZdRoooFFy

(:NaReCzKa:)

..::ŻyJ ChWiLą...NiE ŻaŁuJ sOg'óW::..
mLoDa_

..::ŻyJ ChWiLą...NiE ŻaŁuJ sOg'óW::..

mLoDa_

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 626 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12264
a co wam przeszkadza ze ktos sie tłucze? mi to akurat wisi - jesli ma ochote to niech sie bije. a wyniki druzyny akurat mają raczej nikły wpływ na chuliganów. w jakims stopniu oczywiscie mają bo inaczej wyglądają awantury w 1 lidze a inaczej w 6 (vide Lechia Gdańdsk).
zauwazcie ze jakos najbardziej na chuliganów narzekają ludzie którzy na mecze nie chodzą a u kibicowaniu wiedzą tyle co z telavizji i prasy typu SuperBzdura.

Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo. Zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska.
Tylko (L)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jest jeszcze 3 grupa czyli ***ane pikniki.
chodza tylko na super mecze jak Wisla-lazio, wpieprzaja kanapki z jajkiem sie pod dupe wkladaja koc
dra ryja ze flagi zaslaniaja i jak nie idzie druzynie to klna na piłkarzy i wychodza w polowie meczu.

WFH85 - proponuje takie cos jak zaklad o soga
Wisła wygra w srode dajesz mi soga
innej opcji nie ma, gdybyscie jednak dali w lape sedziemy i wygracir to ja dam ci soga
remis (dlaiscie sedziemu mniej) bez sogów lub wymiana sog za sog
co ty na to?

dobrze jest zwycieżać
a jeszcze lepiej kopać leżącego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7021
WFH85: nic, a nawet to mi sie podoba, jak jest rywalizacja miedzy grupami i bojki ( ale bez sprzatu oczywiscie ), trenowalem kiedys z takimi ludzmi thaia bardzo fajna ekipa.... tylko przed treningami rozmowy o wynikach meczow non stop ( pilkarzy i kibicow ), i w sumie masz racje ze tylko ci ludzie narzekaja co mala o tym zerowe pojecie i nei chodza na mecze , a TV moze tak dany temat przedstawic jak chce, co widzimy na kazdym kroku! jak ktos nie wie jak jest naprawde i nie wie tez jaka jest TV to w wierzy
mLoDa_ oddaje soga ( ale sie zrymowalo )

"... gdy ktoś mówi: ?Umiem już wszystko?, myli się - nie poznał on prawdziwego ducha muay" - Kaet Sriyapai

Pozdrawiam!
jocker_

"... gdy ktoś mówi: ?Umiem już wszystko?, myli się - nie poznał on prawdziwego ducha muay" - Kaet Sriyapai

Pozdrawiam!
jocker_

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 626 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12264
zakład stoi ! mozesz mi juz SOGa wypłacac

Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo. Zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska.
Tylko (L)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 907 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16862


Trochę inna fotka kibiców.

BÓG HONOR OJCZYZNA

Hop-siup malutka, chodź zrobimy krasnoludka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 446
No dziekowka za SoGaCza tez

WFH85- no racja na mecze nie chodze, ale znam paru "zapalonych kibicow" ktorzy na kazdy powazniejszy mecz chodza z palkami!! wiec mi nie mow prosze ze sie gazetek naogladalam, bo wiem o tym cos wiecej niz z TV czy z "SuperBzdury", przeciez nie zalozylabym tematu, o ktorym nic nie wiem...Mysl chlopie widzie ze sie ladnie tutaj udzielasz, jeszcze troche to SoG'a zlapiesz...ladnie sie bronisz i wogule no zobaczymy jeszcze co i jak bedzie !!czas leci!!I naprawde troche wiem o Kibicach...racja o nozniej nie wiem za duzo, ale o kibicach mam wieksza wiedze.

PoZdRoooFFy

(:NaReCzKa:)

..::ŻyJ ChWiLą...NiE ŻaŁuJ sOg'óW::..
mLoDa_

..::ŻyJ ChWiLą...NiE ŻaŁuJ sOg'óW::..

mLoDa_

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7021


"... gdy ktoś mówi: ?Umiem już wszystko?, myli się - nie poznał on prawdziwego ducha muay" - Kaet Sriyapai

Pozdrawiam!
jocker_

"... gdy ktoś mówi: ?Umiem już wszystko?, myli się - nie poznał on prawdziwego ducha muay" - Kaet Sriyapai

Pozdrawiam!
jocker_

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DO GRAJĄCYCH W NOGĘ!

Następny temat

Graffiti - Foty

WHEY premium