SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Phytochem

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4756

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1810 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6143
bigger widze ze tajemnice w koncu ujawnione o kreatynie gdzie mozna cos wiecej sie dowiedziec czekam

CARPE DIEM

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl

CARPE DIEM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1325 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15495
Farmer zwracam honor, nie przeczytałem całej twojej wypowiedzi , a jak zobaczyłem 2 kg kreatyny to pisac zacząłem

Jedz mało , bo bramy raju wąskie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bimsalabim ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2399 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8832
jesli moglbym wtracic swoje zdanie o mieszankach kreatynowych to ja z gropy produktow bardzo dobrych i markowych polecam zdecydowanie biovolumizing CREA/MAX z ULTIMATE NUTRITION . Opakowanie ma 1 kg w skladzie jest w tym 1 kg : 100 gr creapure creatine SKW , 100 gr l-glutamine usp , 100 gr l- taurine usp , 660 gr ULTRACARB jest to opatentowana mieszanka wegli - crystaline dextrose , crystaline fructose , maltodextrins . Do tego dochodzi wysmienity smak owocowy !! pycha !!!
cena owego smakolyku tez jest wg mnie bardzo dobra ok. 110 zł .
Z tanszych bardziej dostepnych produktow polecam najbardziej creamasa z hi teca , zwlaszcza w ostatniej superpromocyjnej cenie , jak ktos ma mniej sosu to warto .
zdecydowanie nie polecam phytochema , maja naprawde kiepska opinie w niemczech , poza tym ceny w polsce jak z kosmosu
jak ktos chce wyprobowac nowosc creatyna + pyruvate czyli creavate to firma AMINOSTAR ma taki wynalazek 100 gr kosztuje ok 69 zł , sam jestem tego ciekawy bo kiedys podjadalem sporo samego pyruvata i chcialbym to porownac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
dokładnie)))
Creavate to niejest zwykłe połaczenie kreatyny z pirogronianem a molekooła i oczywiscie oproocz zwiekszania obwodoow powoduje w sposoob rewelacyjny ubytek tłuszczu....olimp wprowadza to juz za kilka dni
A jesli chodzi o blend kreatynowy z dodatkami to ten ultimata bije na ryj)pytonchema)))))

pozdro
bigger

biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ciekawe ile to bedzie kosztowalo jak olimp wprowdzi


"siła niszcząca wszystko i wszystkich"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bimsalabim ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2399 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8832
nie wiem Bigger jak to bedzie z tym rewelacyjnym spalaniem tluszczu ?? byc moze ta specjalna molekula wywola takie dzialanie ?? nie wiem ale na pewno kupie to jako pierwszy , tak jak bylo z alc i ribose ( za to alc to wam w debicy pomnik postawie !!! super suplement ktory ratuje moja glowe ) ale odnosnie samego pyruwata to kidys na swiecie byl taki straszny booom na ten wynalazek jako mega spalacz , a on tak naprawde dziala na energatyke organizmu i ja wlasnie jako energetyk przed dlugimi aerobami go zarlem , plus carnityna - bo thermo nie mogiem , w przekonaniu tym utwierdzil mie kiedys Piotrek Gluchy... ze to nie takie cudo jak pisali . ale moze w tej molekule z kretą ??? dla mnie to kolejny wynalazek sezonu .... w przeciwienstwie do rybozy i alc !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
bimek...z tego co wyczytałem to jest tylko jedno badanie co do pyruvate....(nie mylic z pirogronianem kreatyny)...
i efektywna dawka to ...30 gram!!!
taka ilość wytrzepie z kasy każdego...nawet chyba lucek by zapłakał...
chociaż..hmm...nie znam jego możliwości)))

Doradca w dziale suplementacja

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1810 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6143
ja mam juz piro z creavate ale zastosuje go przed wakacjami ale niekjako spalacz ale jako cos co ew doda mi troche mieska prz malej retencji

CARPE DIEM

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl

CARPE DIEM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
stosowałem pyruvate (Sportpharma) w ilościach 15-20g dziennie przez miesiąc, efekty były, ale trochę drogo wychodzi


lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1810 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6143
troche pewnie miesieczny budzet malego przedsiebiorstwa jak nie fabryki

CARPE DIEM

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl

CARPE DIEM

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do ekspertów - odzywki z USA

Następny temat

Pogrom expertów

WHEY premium