SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Phoenix Lab - Orale / S-BOL (wins 10mg) D-BOL (metandienone 5mg)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50889

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 308 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2227
sraszetki beda nowe?

Myślałem, że to lek na gardło bo mnie boli, otwieram patrze a tam jakieś szklane naboje.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 263 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2695
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 224 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28024
jade już 3 tydzień z tą meta:D powiem tak działa:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 982
Witam:)
Mam metke tej firmy tyle ze tabsy po 10mg. I chciałem się dowiedziec jaki cykl zrobic? Myslalem czy mzoe nie zrobic 2 cyklow np. po 50 tabsow i dziennie brac po 20 mg. Ale zastanawia mnie czy to nie za mało. Dzieki z góry za jakies rady :)
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 393 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3906
walnij jeden 30mg ed i sie nie szczyp to niejest niewiem co

Ruszyla Machina i nic jej k***a nie zatrzyma ....ONN!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 982
Też myślałem o takiej dawce, ale np. jest taka szansa zeby metanabol w duzej dawce sie nie przyjmował? Nie wiem tego wiec od razu mnie nie linczujcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 393 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3906
Niema Takiej Opcji jedz tak jak ja mowie 30mg ed :Di sie nieszczyp;][

Ruszyla Machina i nic jej k***a nie zatrzyma ....ONN!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 982
Hehe ok. Po tym raczej brać clomid co ? I brac po jednym tabsie.Pierwszy rano do sniadania, drugi do obiadu a trzecia do kolacji??A cykl nie bedzie trwał za długo jak wezme 100 tabsow?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ile ty masz lat ???wez zaloz swoj temat w dziale doping uzupelnij ankiete i zadaj pytanie wtedy ci pomozemy a nie pytasz o cykl w temacie z fotkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 982
Wejdz na moj profil i sam sprawdz to nie boli Po drugie to napisałem w tym temacie bo widziałem ze ludzie pisali tutaj o efektach i o tym jak brali wiec pomyslalem ze moge tez tutaj napisac. Jestem nowy na forum wiec jeszcze wszystkiego tu nie ogarnąłem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ventipulmin - Clenbuterol od weterynarza

Następny temat

BIOTIKA - Agovirin Depot

WHEY premium