SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Phoenix Lab - Nandro Decanoate/Testo Enan /Testo Popionate

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18893

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 92
nandro bij co 4 dni po 200mg to styknie a propa bij czesciej i po jednym cencie co drugi dzien..bo jednak 2ml na raz to troszke rozrywa miesien...:(niestety...zalezy tez jak bijesz bo zla iniekcja i bol tez bedzie..:(

pozdrawiam:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33
Mam w sumie po 20ml z każdego..czyli cały czas mam walić nandro co 4 dni..po 200mg? czyli 2ml ? A propa co 2 dzien 1ml? Tak?:) Poprostu chce byc pewny na 101%. Iniekcja przeprowadzam tak jak sie powinno...bezbolesnie...sterylnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33
Widze ze zrozumiałes moja wypowiedz ze bije 2ml propa...nie..bije po 1 ml z propa i nandro w jednej pompce:) moze dlatego tak boli? i moj organizm odbiera to podniesiana temp ciała i osłabieniem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 92
chyba tak i dobrze zrozumialem..i tak jak napisalem bij po 400mg nandro czyli dwa shoty po 1ml co 4 dni,a propa co drugi dzien po 1 ml. i bedzie git::)np. pon.i czw, nadro a sr.i pt prop.:)ja tak bilem::)bo jesli wiecej nandro to blokuje jak s****ysyn libido leci na łeb na szyje..:)

pozdrawiam:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33
Ale rozumiem ze tez biłes phoenixa? tez miałes bolesne chwile nastepnego dnia po strzale?? ja do tego mam 100cukierkow wina:) ale troszke pozniej zaczne...ile Ci poszlo na masie?? siła?? z gory dziekuje:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 92
ja bilem 15 nandro i 20 propa..tez phoenixa i za***isty towar..:)masa ok 10 kg:)ale wiadomo dieta do tego:)sila dosc znacznie wzrosla wzrosty o jakies 10-15% wiecej..:)teraz jade odblok i tez jest fajnie:)tylko tem prop ma straszne dendencje do zalewania..ale ogolnie warty polecenia::)a co do bolesnych chwil ja takich nie doswiadczyłem..:)

pozdrawiam:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 557 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24492
Pablo22pl

co dokladnie bijesz ? deca i enan z phoenixa ?
jak oceniasz cykl , przyrosty ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 537 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7961
co to znaczy, ze ten prop zalewa? prop, to prop
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191


w nowym wyglądzie jeszcze chyba nie było, kapselek urwany, bo enanik jest obecnie używany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 557 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24492
deca i enan dzialaja ? czy wyjepki?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

geneza trenbolon acetate

Następny temat

androlic 50 REAL? FAKE ?

WHEY premium